Modernizace ICT učebny a vnitřní počítačové sítě

„Projekt „Modernizace ICT učebny a vnitřní internetové sítě

(reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0013904) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je modernizace učebny ICT a vnitřní internetové sítě. V rámci projektu dojde k pořízení nábytku, učebních pomůcek a IT vybavení včetně modernizace síťové infrastruktury učebny. Součástí projektu je také úprava venkovního prostranství.“

Předmětem projektu „Modernizace ICT učebny a vnitřní internetové sítě“ je modernizace odborné učebny informatiky za účelem zvyšování kvality vzdělávání žáků základní školy především v oblasti klíčových kompetencí a následně zlepšení uplatnění žáků na trhu práce. Cílem projektu je primárně zlepšování podmínek pro výuku včetně zvyšování motivace žáků ke vzdělávání a sekundárně i aktivizace místního potenciálu prostřednictvím zvýšení počtu kvalifikovaných pracovníků v oborech využívajících informační technologie.

Projekt také řeší bezbariérovost budovy školy a úpravu vnější zeleně v okolí školy.