Naše největší výhoda:

• Malý počet žáků ve třídě – individuální přístup.
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy – kvalifikovaní pracovníci, asistenti.
  • Integrace dětí se zdravotním postižením, rodinné prostředí malé školy.

Číselné údaje:

• 148 žáků, 10 tříd, 17 pedagogických pracovníků, 4 provozní zaměstnanci

Stručná historie:

• 1895 - založena základní škola I. stupeň
  • 1946 - otevřena měšťanská škola
  • 2003 - sloučení základní a mateřské školy

Aktuality ZŠ

100 let od vzniku naší republiky 1

100 let od vzniku naší republiky

Oslavy v naší škole

První školní den

Dnes jsme se po dvou měsících opět všichni setkali ve škole. Přišli noví prvňáčci, chvíli se nám bude stýskat po těch co odešli nebo se odstěhovali, ale určitě jsme moc zvědaví, co nám letošní rok přinese.

Rozlučka deváťáků

Na konci roku jsme se s dojetím rozloučili s našimi milými deváťáky. Zítra si už jenom odnesou své poslední školní vysvědčení a vykročí do další etapy svého života. Přejme jim, ať se jim daří.

Zápis 2018

Zápis do první třídy naší školy

Všem kteří přišli k zápisu děkujeme a těšíme se na Vás 1.9.2018.

Recyklohraní

Ve čtvrtek 8.února ve škole proběhl program Recyklohraní pro 1. - 6. ročník. Děti se zábavnou formou naučily, jak správně třídit odpad a co vše můžeme dávat do barevných kontejnerů. Měly možnost poznat, z jakých částí se skládá pračka, baterie, počítač a co vše můžeme z těchto částí recyklovat. Program byl velmi pěkně připraven a děti odcházely nadšené.