Základní škola a Mateřská škola Klobuky

Mimořádný zápis do mateřské školy a základní školy pro cizince se koná 11.7.2022 od 9:00 do 12:00.

Činnosti prvního oddělení

Karneval 1

Karneval

Datum: 27. 2. 2020

Ve středu 19.2. jsme měli v družině karneval. Nejdříve jsme předváděli masky a pak nás čekaly soutěže.
Soutěžili jsme v namotávání Šmoulů, zapamatování věcí pod sluníčkem a běh přes bažinu. Měli jsme diskotéku, kterou jsme si moc užili :)

Vánoční cukroví

Datum: 15. 11. 2019

Dneska jsme začali s vánočním cukrovím. Dělali jsme nepečené kuličky v kokosu. Jsou moc dobré. :)

Barvení dýniček 1

Barvení dýniček

Datum: 15. 11. 2019

Posledního října si děti nabarvily sádrové dýničky a netopíry. Moc je to bavilo. :)

Padá listí zlaté, rudé ...

Datum: 15. 11. 2019

V říjnu si děti vytvořily razítka z brambor a jablíček. Udělaly si houbu, kolečko, zvoneček a hvězdičku. Porazítkované listy nám zdobí nástěnku.

Významné jubileum

Datum: 6. 10. 2018

Obec Klobuky se může pyšnit babičkou, která se v těchto dnech dožila krásných 100 let věku. My, žáci školní družiny a školy jsme měli tu čest osobně paní Staňkové popřát a donést kytici se sto květy. Bylo to moc milé setkání. Děti zazpívaly paní Staňkové narozeninovou písničku, popřály hlavně hodně zdraví a oslavenkyně jim popřála do života hodně štěstíčka.

Přiletěl k nám Ježíšek

Datum: 6. 10. 2018

Do družiny přiletěl Ježíšek. Na stromečku nám nechal dopis, kde nás chválil, jak si spolu hezky hrajeme a tvoříme. Pod stromečkem každý našel dáreček,který si odnesl domů. S dětmi jsme si popřáli a připili dětským šampusem. Připomněli jsme si vánoční zvyky a ochutnávali cukroví od našich maminek a babiček. Bylo to kouzelné, moc jsme si to užili. Ježíškovi děkujeme.

Naše tvořeníčko

Naše tvořeníčko

VÝSTAVA ZVÍŘECTVA KLADNO

Výstava zvířectva Kladno

Datum: 6. 10. 2018

Krásné obrázky a výrobky našich dětí jsme vystavovali již pátým rokem na výstavě drobného zvířectva ČSCH - Kladno.

Návštěvníkům se naše práce velice líbila a těší se, čím je překvapíme příští rok.

Naše největší výhody

• Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti
    s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí
    s postižením, rodinné prostředí malé školy

kalendar

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení classroom

Spolufinancování

Tento informační a vzdělávací portál je spolufinancován
EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Povinná publicita