Přípravná třída - Karolína Miltrová

začínáme

Začátek školního roku 2022/2023.

Datum: 29. 8. 2022

Vážení rodiče, milí budoucí žáčci Přípravné třídy, ve čtvrtek 1.9. se na Vás budu těšit v 8:OO hodin v přípravné třídě.
Seznámíme se s novými spolužáky, prostředím třídy a organizací školního roku. Počítejte, prosím, že se společně zdržíme zhruba 45 minut.
V pátek již pojedeme naplno.
Miltrová

Distanční výuka.

Datum: 31. 1. 2022

Distanční výuka 31.1. - 2.2. 2022
Výlet za Eskymáky.

Distanční výuka 22.11-26.11.2021

Datum: 22. 11. 2021

Milé děti, vážení rodiče,
v souboru níže naleznete materiály pro distanční výuku na týden 22.11-26.11.
Děkuji za spolupráci,
Miltrová

Krásný podzimní drak.

Domácí výuka.

Datum: 9. 11. 2020

Sára doma pilně pracuje.
Moc chválím, krásné výrobky.
Za fotky moc děkuji a zde je přikládám k nahlédnutí ostatním spolužákům. :)

Svatý Martin.

Distanční výuka 9.11-13.11.2020

Datum: 9. 11. 2020

vážení rodiče, milé děti,
opět s Vámi sdílím další materiály na domácí vyučování. V tomto týdnu se věnujeme Svatému Martinovi.

Připomínám, že pokud budete mít jakékoli potíže, nemáte možnost materiály vytisknout nebo potřebujete cokoliv konzultovat, neváhejte mne kontaktovat.

Také je stále aktuální zasílání fotografií, které chcete sdílet se svými kamarády a spolužáky z přípravné třídy. Fotky z domácí výuky posílejte na mail: karolinamiltrova@zsklobuky.cz

Přeji pohodový týden a mnoho zdraví,

Distanční výuka 2.11-6-11.2020 1

Distanční výuka 2.11-6-11.2020

Datum: 2. 11. 2020

Dobrý den,
vážení rodiče, milé děti v přiložených souborech naleznete materiály na další týden distanční výuky.
Týden je věnován především rodině, ale i dalším aktivitám, jimiž procvičíte mnoho dovedností a zároveň se doma nebudete nudit.
Také můžete pořizovat fotografie z plnění těchto aktivit nebo věcí, které děláte doma v této době. Pokud mi je zašlete na mail karolina.miltrova@zsklobuky.cz fotografie přidám na tyto naše stránky, kde se následně budete moci podívat, co dělají vaši kamarádi a spolužáci.

Pokud by měl kdokoli problém s vytištěním materiálů, nebo jakýkoliv jiný problém, ozvěte se, vše vyřešíme. :)

Přeji Vám dny plné pohody a hlavně zdraví!
Karolina Miltrová

Jak správně sedět a správně držet tužku.

Distanční výuka. 14.10.-23.10. 2020

Datum: 15. 10. 2020

V přiložených souborech naleznete materiály k domácí výuce.

Karolina Miltrová.

Školní rok 2020/2021 1

Školní rok 2020/2021

Datum: 5. 10. 2020

První měsíc nového školního roku nám rychle utekl a my jsme za tu dobu stihli spoustu práce, ale také zábavy.
Dne 15.9. jsme vyrazili na první společný výlet do Vernerova mlýna v Brlohu u Loun. Dozvěděli jsme se zde něco o práci ve mlýně, viděli jsme vodníka s čerty a nakonec jsme se pobavili na hřišti.
Na druhý výlet jsme vyrazili 30.9. do planetária v Praze.
V animované pohádce, Polaris, promítané na kopuli hvězdárny jsme společně s tučňákem Jamesem a ledním medvědem Vladimírem vycestovali do vesmíru.
Dobrodružný příběh dvou kamarádů, kteří se v přírodě nemohou nikdy potkat. Jejich domovy – zemské póly – jsou od sebe nesmírně vzdálené. Lední medvěd Vladimír a tučňák James se vydají na expedici k Marsu a Saturnu, kde pátrají po příčinách střídání dne a noci, ročních období a polárních nocí.

Domácí výuka II.

Datum: 28. 4. 2020

Dobrý den,
vážení rodiče, milé děti, neplánované "volno" stále pokračuje, a proto přidávám další pracovní listy, které můžete využít při domácí výuce.
Dále ještě vkládám odkaz, kde naleznete každý den nový, krásný pracovní list.

Přeji Vám krásné dny a hlavně zdraví. :)

Domácí výuka.

Datum: 30. 3. 2020

Vážení rodiče, milé děti,
vzhledem k situaci, která je kolem nás to vypadá, že se ještě nějakou dobu neuvidíme. Proto přikládám soubory, v nichž naleznete různé pracovní listy, které můžete využít při domácí výuce.
Také budu velice ráda, pokud během domácí výuky namalujete nějaký obrázek, a přinesete jej až se společně opět shledáme. Z donesených obrázků vytvoříme společnou výstavku. :)

Přeji hodně zdraví v tomto nelehkém období a doufám, že se brzy uvidíme v naší třídě. :)

Oslava narozenin. 1

Oslava narozenin.

Datum: 3. 12. 2019

V pátek jsme oslavili Ivánkovi 6.narozeniny.
Společně jsme Ivánkovi popřáli, dali jsme si výborný dort, džus, zazpívali jsme si a zatančili. :)

Týden s policií.

Datum: 28. 11. 2019

Celý týden jsme věnovali tématu Práce policie, a také dne 27.11. nás v MŠ navštívila Státní policie České republiky ze Slaného.
Děti si prohlédly a vyzkoušely některé z pomůcek policistů.
Paní policistky odpovídaly na jejich dotazy a děti se tak dozvěděly spoustu nových a jistě i zajímavých informací o jejich práci.

Přivítání.

Datum: 4. 11. 2019

Vítejte na stránkách Přípravné třídy!

Zde se budou v průběhu roku objevovat například zprávy o proběhlých akcích a ukázky prací žáků této třídy.