Výňatek ze školního řádu

Typ: 2017/2018
Výňatek ze školního řádu

1. Každou absenci žáka je třeba řádně omluvit písemně do tří dnů od příchodu do školy           (v ŽK, škole online). Jinak je absence považována za NEOMLUVENOU.

2. Během vyučovacích hodin se nebudou žáci pouštět na toalety. Pokud mají zdravotní problém, přinesou lékařskou zprávu.

3. Při příchodu do školy si žáci vypnou mobilní telefony a nechají je v zamčené šatní skříňce nebo tašce. Použít je mohou pouze ve vestibulu školy během polední přestávky.

4. Během malé přestávky jsou žáci ve svých třídách, nepohybují se na chodbě.

5. O velké přestávce můžou být žáci na chodbě před svojí třídou, nechodí do jiných tříd, ani se nepohybují po chodbě.

6. Ve škole je zákaz nošení veškerých pokrývek hlavy – kšiltovky, kapuce. Vše bude zůstávat v šatní skříňce.

7. Po příchodu do školy si žáci odloží bundy, vesty a venkovní obuv do šatních skříněk.

8. Je zákaz objímání se, líbání a dalšího tělesného kontaktu žáků v prostorách školy.

9. Ve třídě, ve které jsou žáci poslední hodinu, budou při odchodu zvednuté židle a vše uklizené.

Vytvořeno: 6. 10. 2018
Poslední aktualizace: 6. 10. 2018 22:39