Škola v přírodě Velké Skaliny.

Zpráva ze školy v přírodě.

Škola v přírodě probíhala v termínu od 16. do 21. června 2019 v malé vesničce Velké Skaliny u Kaplice. Celý objekt je v krásné krajině Novohradských hor.

Po příjezdu se děti ubytovaly v chatkách a prozkoumaly nejbližší okolí.

V pondělí jsme všichni navštívili zámek v Třeboni a Schwarzenberskou hrobku. Samozřejmě nechyběl ani rozchod, aby děti mohly utratit své kapesné :).

Od úterý to již byly pěší túry po okolí, koupání, stavění chaloupek pro lesní skřítky, lovení divokých prasat, hry a soutěže. Celý týden sbíraly děti bobříky v podobě korálků.

Ve středu 19. června jsme si zaběhli T-mobile olympijský běh, který se běhá po celé České republice. Naše trasa byla dlouhá 2,20 km a všichni jsme ji zvládli a úspěšně doběhli. Děti tak svým během podpořily nákup rehabilitačních pomůcek pro děti. Všem patří velké poděkování a obrovská pochvala.

Čtvrtek byl plný her a soutěží, ale také vodních radovánek a bitev. Samozřejmě nechybělo večerní předávání odměn a získaných bobříků.

Po úspěšném balení a nalodění do autobusu byl naší poslední zastávkou klášter Zlatá Koruna.

...... pak již hurá domů za rodiči :)

Děkujeme všem dětem za krásně strávený týden plný smíchu a zábavy.

paní učitelky Alča, Gábina, Lucka a Martina

Vytvořeno: 23. 6. 2019