Jak správně sedět a správně držet tužku.

Distanční výuka. 14.10.-23.10. 2020

V přiložených souborech naleznete materiály k domácí výuce.

Karolina Miltrová.
celý text

ostatní | 15. 10. 2020 | Autor: Karolína Miltrová
Školní rok 2020/2021 1

Školní rok 2020/2021

První měsíc nového školního roku nám rychle utekl a my jsme za tu dobu stihli spoustu práce, ale také zábavy.
Dne 15.9. jsme vyrazili na první společný výlet do Vernerova mlýna v Brlohu u Loun. Dozvěděli jsme se zde něco o práci ve mlýně, viděli jsme vodníka s čerty a nakonec jsme se pobavili na hřišti.
Na druhý výlet jsme vyrazili 30.9. do planetária v Praze.
V animované pohádce, Polaris, promítané na kopuli hvězdárny jsme společně s tučňákem Jamesem a ledním medvědem Vladimírem vycestovali do vesmíru.
Dobrodružný příběh dvou kamarádů, kteří se v přírodě nemohou nikdy potkat. Jejich domovy – zemské póly – jsou od sebe nesmírně vzdálené. Lední medvěd Vladimír a tučňák James se vydají na expedici k Marsu a Saturnu, kde pátrají po příčinách střídání dne a noci, ročních období a polárních nocí. celý text

ostatní | 5. 10. 2020 | Autor: Karolína Miltrová

Domácí výuka II.

Dobrý den,
vážení rodiče, milé děti, neplánované "volno" stále pokračuje, a proto přidávám další pracovní listy, které můžete využít při domácí výuce.
Dále ještě vkládám odkaz, kde naleznete každý den nový, krásný pracovní list.

Přeji Vám krásné dny a hlavně zdraví. :)
Karolina Miltrová celý text

ostatní | 28. 4. 2020 | Autor: Karolína Miltrová

Domácí výuka.

Vážení rodiče, milé děti,
vzhledem k situaci, která je kolem nás to vypadá, že se ještě nějakou dobu neuvidíme. Proto přikládám soubory, v nichž naleznete různé pracovní listy, které můžete využít při domácí výuce.
Také budu velice ráda, pokud během domácí výuky namalujete nějaký obrázek, a přinesete jej až se společně opět shledáme. Z donesených obrázků vytvoříme společnou výstavku. :)

Přeji hodně zdraví v tomto nelehkém období a doufám, že se brzy uvidíme v naší třídě. :) celý text

ostatní | 30. 3. 2020 | Autor: Karolína Miltrová
Oslava narozenin. 1

Oslava narozenin.

V pátek jsme oslavili Ivánkovi 6.narozeniny.
Společně jsme Ivánkovi popřáli, dali jsme si výborný dort, džus, zazpívali jsme si a zatančili. :) celý text

ostatní | 3. 12. 2019 | Autor: Karolína Miltrová

Týden s policií.

Celý týden jsme věnovali tématu Práce policie, a také dne 27.11. nás v MŠ navštívila Státní policie České republiky ze Slaného.
Děti si prohlédly a vyzkoušely některé z pomůcek policistů.
Paní policistky odpovídaly na jejich dotazy a děti se tak dozvěděly spoustu nových a jistě i zajímavých informací o jejich práci.
celý text

ostatní | 28. 11. 2019 | Autor: Karolína Miltrová

Přivítání.

Vítejte na stránkách Přípravné třídy!

Zde se budou v průběhu roku objevovat například zprávy o proběhlých akcích a ukázky prací žáků této třídy.  celý text

ostatní | 4. 11. 2019 | Autor: Karolína Miltrová