Krásný podzimní drak.

Domácí výuka.

Sára doma pilně pracuje.
Moc chválím, krásné výrobky.
Za fotky moc děkuji a zde je přikládám k nahlédnutí ostatním spolužákům. :) celý text

ostatní | 9. 11. 2020 | Autor: Karolína Miltrová
Svatý Martin.

Distanční výuka 9.11-13.11.2020

vážení rodiče, milé děti,
opět s Vámi sdílím další materiály na domácí vyučování. V tomto týdnu se věnujeme Svatému Martinovi.

Připomínám, že pokud budete mít jakékoli potíže, nemáte možnost materiály vytisknout nebo potřebujete cokoliv konzultovat, neváhejte mne kontaktovat.

Také je stále aktuální zasílání fotografií, které chcete sdílet se svými kamarády a spolužáky z přípravné třídy. Fotky z domácí výuky posílejte na mail: karolinamiltrova@zsklobuky.cz

Přeji pohodový týden a mnoho zdraví,

ostatní | 9. 11. 2020 | Autor: Karolína Miltrová
Distanční výuka 2.11-6-11.2020 1

Distanční výuka 2.11-6-11.2020

Dobrý den,
vážení rodiče, milé děti v přiložených souborech naleznete materiály na další týden distanční výuky.
Týden je věnován především rodině, ale i dalším aktivitám, jimiž procvičíte mnoho dovedností a zároveň se doma nebudete nudit.
Také můžete pořizovat fotografie z plnění těchto aktivit nebo věcí, které děláte doma v této době. Pokud mi je zašlete na mail karolina.miltrova@zsklobuky.cz fotografie přidám na tyto naše stránky, kde se následně budete moci podívat, co dělají vaši kamarádi a spolužáci.

Pokud by měl kdokoli problém s vytištěním materiálů, nebo jakýkoliv jiný problém, ozvěte se, vše vyřešíme. :)

Přeji Vám dny plné pohody a hlavně zdraví!

ostatní | 2. 11. 2020 | Autor: Karolína Miltrová
Jak správně sedět a správně držet tužku.

Distanční výuka. 14.10.-23.10. 2020

V přiložených souborech naleznete materiály k domácí výuce.

Karolina Miltrová.
celý text

ostatní | 15. 10. 2020 | Autor: Karolína Miltrová
Školní rok 2020/2021 1

Školní rok 2020/2021

První měsíc nového školního roku nám rychle utekl a my jsme za tu dobu stihli spoustu práce, ale také zábavy.
Dne 15.9. jsme vyrazili na první společný výlet do Vernerova mlýna v Brlohu u Loun. Dozvěděli jsme se zde něco o práci ve mlýně, viděli jsme vodníka s čerty a nakonec jsme se pobavili na hřišti.
Na druhý výlet jsme vyrazili 30.9. do planetária v Praze.
V animované pohádce, Polaris, promítané na kopuli hvězdárny jsme společně s tučňákem Jamesem a ledním medvědem Vladimírem vycestovali do vesmíru.
Dobrodružný příběh dvou kamarádů, kteří se v přírodě nemohou nikdy potkat. Jejich domovy – zemské póly – jsou od sebe nesmírně vzdálené. Lední medvěd Vladimír a tučňák James se vydají na expedici k Marsu a Saturnu, kde pátrají po příčinách střídání dne a noci, ročních období a polárních nocí. celý text

ostatní | 5. 10. 2020 | Autor: Karolína Miltrová

Domácí výuka II.

Dobrý den,
vážení rodiče, milé děti, neplánované "volno" stále pokračuje, a proto přidávám další pracovní listy, které můžete využít při domácí výuce.
Dále ještě vkládám odkaz, kde naleznete každý den nový, krásný pracovní list.

Přeji Vám krásné dny a hlavně zdraví. :)

ostatní | 28. 4. 2020 | Autor: Karolína Miltrová

Domácí výuka.

Vážení rodiče, milé děti,
vzhledem k situaci, která je kolem nás to vypadá, že se ještě nějakou dobu neuvidíme. Proto přikládám soubory, v nichž naleznete různé pracovní listy, které můžete využít při domácí výuce.
Také budu velice ráda, pokud během domácí výuky namalujete nějaký obrázek, a přinesete jej až se společně opět shledáme. Z donesených obrázků vytvoříme společnou výstavku. :)

Přeji hodně zdraví v tomto nelehkém období a doufám, že se brzy uvidíme v naší třídě. :) celý text

ostatní | 30. 3. 2020 | Autor: Karolína Miltrová
Oslava narozenin. 1

Oslava narozenin.

V pátek jsme oslavili Ivánkovi 6.narozeniny.
Společně jsme Ivánkovi popřáli, dali jsme si výborný dort, džus, zazpívali jsme si a zatančili. :) celý text

ostatní | 3. 12. 2019 | Autor: Karolína Miltrová

Týden s policií.

Celý týden jsme věnovali tématu Práce policie, a také dne 27.11. nás v MŠ navštívila Státní policie České republiky ze Slaného.
Děti si prohlédly a vyzkoušely některé z pomůcek policistů.
Paní policistky odpovídaly na jejich dotazy a děti se tak dozvěděly spoustu nových a jistě i zajímavých informací o jejich práci.
celý text

ostatní | 28. 11. 2019 | Autor: Karolína Miltrová

Přivítání.

Vítejte na stránkách Přípravné třídy!

Zde se budou v průběhu roku objevovat například zprávy o proběhlých akcích a ukázky prací žáků této třídy.  celý text

ostatní | 4. 11. 2019 | Autor: Karolína Miltrová