Domácí výuka.

Vážení rodiče, milé děti,
vzhledem k situaci, která je kolem nás to vypadá, že se ještě nějakou dobu neuvidíme. Proto přikládám soubory, v nichž naleznete různé pracovní listy, které můžete využít při domácí výuce.
Také budu velice ráda, pokud během domácí výuky namalujete nějaký obrázek, a přinesete jej až se společně opět shledáme. Z donesených obrázků vytvoříme společnou výstavku. :)

Přeji hodně zdraví v tomto nelehkém období a doufám, že se brzy uvidíme v naší třídě. :) celý text

ostatní | 30. 3. 2020 | Autor: Karolína Miltrová
Oslava narozenin. 1

Oslava narozenin.

V pátek jsme oslavili Ivánkovi 6.narozeniny.
Společně jsme Ivánkovi popřáli, dali jsme si výborný dort, džus, zazpívali jsme si a zatančili. :) celý text

ostatní | 3. 12. 2019 | Autor: Karolína Miltrová

Týden s policií.

Celý týden jsme věnovali tématu Práce policie, a také dne 27.11. nás v MŠ navštívila Státní policie České republiky ze Slaného.
Děti si prohlédly a vyzkoušely některé z pomůcek policistů.
Paní policistky odpovídaly na jejich dotazy a děti se tak dozvěděly spoustu nových a jistě i zajímavých informací o jejich práci.
celý text

ostatní | 28. 11. 2019 | Autor: Karolína Miltrová

Přivítání.

Vítejte na stránkách Přípravné třídy!

Zde se budou v průběhu roku objevovat například zprávy o proběhlých akcích a ukázky prací žáků této třídy.  celý text

ostatní | 4. 11. 2019 | Autor: Karolína Miltrová