Vítejte ve 2.třídě

Druháčci...o rok starší, vyšší a stále tak upovídaní a aktivní...ale jsem za to ráda. Někdy je to s nimi "těžké" - tolik toho vědí, tolik si toho chtějí sdělit a povědět :))

Máme za sebou dva měsíce práce. Po měsíci opakování, zda jsme vše z 1.třídy nezapomněli se pouštíme do dalších nových tajů, které nám přináší náš český jazyk, příroda kolem nás, matematika - ta děti dost baví. Také se učíme nová slovíčka v anglickém jazyce a zkoušíme co zvládneme namalovat, vyrobit - v tom jsou děti také moc šikovné.

V měsíci říjnu jsme se také vydali autobusem do Vraného, kde jsme navštívili vranský les. Celé dopoledne probíhala výuka v lese a moc jsme si to všichni užili :)

Druhým rokem jezdíme na plavání do Libochovic. Paní Prokešová z plavecké školy Prosen si nemůže děti vynachválit. A mě se vždy tají dech, když je vidím, jak se vody nebojí, skáčou do velkého bazénu, potápí se a plavou. Jsem moc ráda, že překonávají své strachy a obavy a i v této oblasti rostou.

Alena S.

Odkaz na fotogalerii: https://zsklobuky.rajce.idnes.cz/2019111Druhacci_na_podzim/