Škola v přírodě na Benecku v hotelu Krakonoš – „Krkonošská expedice“

Typ: 2017/2018
Škola v přírodě na Benecku v hotelu Krakonoš – „Krkonošská expedice“

Škola v přírodě na Benecku v hotelu Krakonoš – „Krkonošská expedice“

Letošní školu v přírodě jsme si velmi užili.

Sám Krakonoš nad námi držel ochranou hůl, takže nám přálo počasí a pršelo opravdu chvilku a jenom jednou. Velké bouřky se nám vyhnuly mílovými mraky.
Pan kuchař vařil výborné jídlo, po poledním klidu jsme si vždycky pochutnávali na různých zmrzlinkách a nanucích. Ráno jsme si ke snídani mohli vybrat to, na co jsme měli chuť. Poslední den jsme měli dokonce ke snídani mimo jiné i palačinky. Hlady jsme rozhodně netrpěli.

Výborně se o nás starala zdravotnice Pavlínka – s trpělivostí ošetřovala a také foukala odřená kolena (kterých bylo jenom pár), mazala menší i větší štípance a zcela bezbolestně vyndala také nějaká klíšťata.

Děti byly až na nějaké malinkaté výjimky (něco se vždycky najít musí :-)  )  vzorné a poslušné, slziček bylo opravdu jen minimum. Zkrátka byly prima.

Z toho měly radost všechny paní učitelky a tak jim nezbylo nic jiného, než být rozesmáté, veselé a „uhihňané“ jako ty děti.

Zkrátka bylo to PRIMA.

A na to, jak to bylo všechno fajn se můžete podívat ve fotogalerii.

Vytvořeno: 7. 10. 2018
Poslední aktualizace: 7. 10. 2018 19:48