Zimní škola v přírodě 6.3.- 11.3.2022

aktuální informace

První den - neděle

Cesta proběhla bez problémů, jediná zastávka byla na Mělníku, dál už se jelo bez přestávky. Na chatu jsme dorazili okolo 14.hodiny. Po rozdělení na pokoje jsme si pochutnali na gulášové polévce, dojedli řízky od maminek a vyrazili do půjčovny pro lyže. Cestou zpět jsme ještě zkontrolovali sjezdovku a vyvětrali sáňky a boby. Teď už jsme zpátky na chatě, všichni máme všechno, co na lyžování potřebujeme a moc se těšíme, jak nám to zítra půjde. Další zprávy zítra.

Druhý den - pondělí

Dneska jsme se probudili do krásného slunečného dne. Po snídani jsme se stihli poměrně rychle obléci a přesunout na sjezdovku. Pomalu jsme začeli pronikat do tajů lyžování, popřípadě oprašovat to, co jsme za dva roky stihli zapomenout. Protože nefoukalo a svítilo sluníčko, jezdilo se všem dobře. Ani jsme nepostřehli a vraceli jsme se na chatu na oběd. Odpoledne už tolik sluníčka nebylo, ale lyžovali jsme statečně až do 16. hodin. Večer jsme se ještě podívali na fotky z dnešního dne a teď už všichi spíme. Jak nám to dneska šlo se podívejte na naše album:

Třetí den - úterý

Dneska jsme si celý den užívali sluníčko a pohodové lyžování za ideálních podmínek. Zkušenější jezdili s panem učitelem Perlíkem po celém areálu, ostatní jsme zkoušeli své umění na modré sjezdovce Zalomený. Začátečníci se už také přidali k těm, kteří zvládají jízdu na dětském vleku a všichni společně si dobře zajezdili. Podvečer utekl velmi rychle, věnovali jsme se i školním úkolům a po lívancové hostině k večeři jsme všichni spokojeně usnuli. Těšíme se, že i zítra bude krásné počasí a hory si budeme užívat.

Čtvrtý den - středa

Opět nádherné slunečné počasí, krásné dopolední lyžování. Máme třetí den lyžování a tak bude odpolední povinné volno.

Odpoledne jsme došli do místní továrny na hračky a strávili hodinku tvořením dřevěných hraček. Užili jsme si to a navíc i koupili dárky domů. Zbytek dne jsme ještě vyvětrali boby a sáňky o po večeři chvilku hrou na pokojích. Začínáme být unavení a tak už jsme před devátou všichni spali.

Pátý den - čtvrtek

Tak dolyžováno, bez úrazů a všichni už ovládáme lyže. Sluníčko nám opět přálo a celý den jsme si užili. Jen se už těšíme domů, čekejte nás zítra okolo čtvrté hodiny odpoledne.

Datum vložení: 6. 3. 2022 17:37
Datum poslední aktualizace: 10. 3. 2022 21:43