Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivŠkolní družina 2014/2015Zájmové kroužky

Zájmové kroužky

Turistický kroužek termíny.

TURISTICKÝ KROUŽEK
ZMĚNA!!!

Pozor změna některých termínů setkání.

Z pracovních důvodů odpadá kroužek 1. skupině 9. 11. - pátek a 2. skupině 30. 11. - pátek.

Kontakt: 734 716 580; vendula.klikova@seznam.cz

Setkání tedy proběhne:
1. Skupina
23. 11.; 7. 12. a 14. 12.
2. Skupina
16. 11. a 14. 12.

Zájmové kroužky

Všichni jsou vítáni, takže se neváhejte zúčastnit!!!

V současné době jsou na škole otevřeny tyto kroužky. Kroužky vedou učitelé naší školy.

Kdo chce hrát míčové hry se vším, co alespoň vzdáleně připomíná kulatý nesmysl. Pak je tu:

Outdoorové aktivity - Luboš Ondráček, Jindřich VodŇanský

Kdo by si chtěl vyrobit z hlíny třeba hrneček nebo nějakou ozdobu. Pak je tu:

Keramika - Helena Kliková

Kdo  chce vyrazit do přírody ať už pěšky nebo na kole. Pak je tu:

Turistický kroužek - Vendula Kliková

Pokud by se chtěl někdo prosadit na prkna, která znamenají svět. Pak je tu:

Dramatický kroužek - Monika Krobová

Taneční kroužek - Anna Machálková

Pokud byste  se chtěli přijít podívat do školky se svým dítkem. se kterým jste doma na rodičovské dovolené, pak je tu:

Mateřské centrum - Naděžda Niemsová a Naděžda Koudelková