Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivŠkolní družina 2014/2015Zájmové kroužkyZáchranáři

Záchranáři

Helpík 2015

Krajské kole soutěže mladých zdravotníků Helpík 2015

Test - dopravní značení

Zde si vyzkoušejte test dopravního značení, můžete se proklikat i dalšími testy např. křižovatky.

V pátek 24.4.2015 záchranáři budou

24.5.2015 Zdravotníci - BUDOU!!

20.3.2015 Úžasní záchranáři

Skvělé výkony malých zdravotníků

20.3.2015 Zdravotníci od 13:00

V pátek 20.3.2015 budou zdravotníci spojeni (první i druhá skupina) od 13:00 do 14:00.

Úrazy hlavy

Teorie a praktický nácvik ošetření úrazů hlavy

Termíny záchranářů na 2. pololetí

Stanovené termíny pro záchranáře na 2. pololetí.

Skupina B 12.12.2014 - schůzka zrušena

V pátek 12.12.2014 se schůzka se záchranáři B (14:00 - 15:00 hod) ruší.

ZRUŠENÍ termínu schůzky záchranářů 28.11.2014

V pátek 28.11.2014 se záchranáři ruší z důvodu organizačního zajišťování Vánočního školního prodeje. Děkuji za pochopení.

Dopravní výchova

Schůzka záchranářů 14.11.2014