Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoVýchovné poradenství

Výchovné poradenství

Přijímací řízení pro školní rok 2017- 2018.

Veletrh vzdělávání.

Přijímací řízení 2017 - 2018.

KONZULTAČNÍ HODINY VÝCHOVNÉ PORADKYNĚ.

Výchovná poradkyně a metodik prevence

Mgr. Martina Miltrová

Konzultační hodiny - pondělí 13.00 - 14.30 hodin

Po telefonické domluvě kdykoliv.

e-mail: martinamiltrova@seznam.cz

Zápisový lístek.

Informace ke konání jednotné přijímací zkoušky 2017.

Výňatek ze školního řádu.

Šikana - informace pro rodiče.

Informace o přijímacím řízení 2017/2018.

Doporučení pro předškoláky.

Vážení rodiče,

doporučuji Vám tyto webové stránky pro rozvoj vašich dětí, zejména předškoláků. M.Miltrová

1 |