Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoVýchovné poradenství

Výchovné poradenství

Přijímací řízení pro školní rok 2017- 2018.

Přijímací řízení pro školní rok 2017- 2018.

Veletrh vzdělávání.

Přijímací řízení 2017 - 2018.

Přijímací řízení 2017 - 2018.

KONZULTAČNÍ HODINY VÝCHOVNÉ PORADKYNĚ.

Výchovná poradkyně a metodik prevence

Mgr. Martina Miltrová

Konzultační hodiny - pondělí 13.00 - 14.30 hodin

Po telefonické domluvě kdykoliv.

e-mail: martinamiltrova@seznam.cz
telefon: 723 292 875

Zápisový lístek.

Zápisový lístek.

Informace ke konání jednotné přijímací zkoušky 2017.

Informace ke konání jednotné přijímací zkoušky 2017.

Výňatek ze školního řádu.

Výňatek ze školního řádu.

Šikana - informace pro rodiče.

Šikana - informace pro rodiče.

Informace o přijímacím řízení 2017/2018.

Informace o přijímacím řízení 2017/2018.

Doporučení pro předškoláky.

Vážení rodiče,

doporučuji Vám tyto webové stránky pro rozvoj vašich dětí, zejména předškoláků. M.Miltrová

http://www.uceni-v-pohode.cz/category/aplikace-pro-deti/    

1 |

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz