Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2012/2013VII. a IX.třída

VII. a IX.třída

Předvánoční návštěva ZOO Praha

Vl., Vll., Vlll. a lX. třída navštíví 18.12.2012 ZOO v Praze. V rámci programu si prohlédneme ZOO ponořenou do vánoční nálady a výzdoby. Žáci vypracují samostatně pracovní listy, které jim pomohou zlepšit orientaci v živočišné říši.

Připomenutí a pár fotografií z akcí, které proběhly.

Návštěva botanické zahrady v Praze 1.11.2012

Školní výlet Oparno 18. - 21.6.2012