Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoZákladní školaNaše třídyVI. a VIII.třída J.Karbusický

VI. a VIII.třída J.Karbusický

Vzdělávací programy paměťových institucí do škol - Opava

Na konci března jsme v rámci projektu vzdělávacích programů vyjeli na dvoudenní zájezd do Opavy. Program byl velmi nabitý. Rovnou z vlakového nádraží jsme vyrazili do nejstaršího muzea v ČR - Slezského zemského muzea. Zde jsme si prohlédli mnoho různých expozic a absolvovali jsme program zaměřený na Velikonoce. K večeru následovalo ubytování a skvělá večeře na hotelu. Po večeři byl volný program v centru Opavy. Následující den jsme navštívili Památník Petra Bezruče a po obědě jsme vyrazili zpět domů.

Noc s Andersenem

23. března proběhla Noc s Andersenem. Druhý stupeň se této akce zúčastnil již podruhé a opět to mělo u dětí velký úspěch. Tématem byl Jaroslav Foglar a jeho Rychlé šípy.

Výstava na Pražském hradě a Náprstkovo muzeum

V březnu jsme v rámci projektu Vzdělávací programy paměťových institucí do škol navštívili výstavu na Pražském hradě, která mapovala naše dějiny a Náprstkovo muzeum v Praze.

Divadlo na Vinohradech a Národní památník hrdinů heydrichiády

V lednu jsme navštívili s druhým stupněm Divadlo na Vinohradech, kde jsme viděli představení Romeo a Julie od W. Shakespeara, vzhledem k tomu, že v tento den bylo výročí upálení Jana Palacha, navštívili jsme toto pietní místo u Muzea. Poté jsme pokračovali k Národnímu památníku hrdinů Heydrichiády. Tento památník naše studenty velmi zaujal.

Exkurze - Terezín

V prosinci jsme v rámci projektového týdne, který se zabýval tématem holocaustu za druhé světové války, navštívili Terezín, Malou pevnost Terezín a Muzeum ghetta.

Recyklohraní.

Recyklohraní.

Exkurze Praha

Dne 3. 11. 2017 jsme se s žáky prvního a druhého stupně zúčastnili vzdělávacího programu paměťových institucí do škol. Absolvovali jsme prohlídku Pražského hradu a Technického muzea.

Exkurze byla velmi přínosná a dětem se velice líbila.

Projektová exkurze - Brno

Ve dnech 24. 10. - 25. 10. 2017 jsme s dětmi absolvovali vzdělávací programy paměťových institucí do škol. Nejprve jsme navštívili Dietrichsteinský palác a vyslechli jsme si přednášku o Velké Moravě. Dále jsme navštívili muzeum neandrtálců, ze kterého byly děti velmi nadšené.

Kromě návštěv vzdělávacích institucí jsme si s dětmi také prohlédli krásy Brna a prožili velkou legraci. Všichni byli velmi spokojeni. 

Této exkurze se zúčastnili i žáci ostatních tříd druhého stupně.

Naše třída

Vítáme Vás na stránkách naší třídy. Během roku zde budete moci sledovat zásasdní informace, týkající se šestého a osmého ročníku. Naše třída má 15 žáků. V letošním roce do osmého ročníku přibyl nový žák - Mates.

Listování.

Listování.

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz