Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoZákladní školaNaše třídyVI. a VIII.třída J.Karbusický

VI. a VIII.třída J.Karbusický

Recyklohraní.

Exkurze Praha

Dne 3. 11. 2017 jsme se s žáky prvního a druhého stupně zúčastnili vzdělávacího programu paměťových institucí do škol. Absolvovali jsme prohlídku Pražského hradu a Technického muzea.

Exkurze byla velmi přínosná a dětem se velice líbila.

Projektová exkurze - Brno

Ve dnech 24. 10. - 25. 10. 2017 jsme s dětmi absolvovali vzdělávací programy paměťových institucí do škol. Nejprve jsme navštívili Dietrichsteinský palác a vyslechli jsme si přednášku o Velké Moravě. Dále jsme navštívili muzeum neandrtálců, ze kterého byly děti velmi nadšené.

Kromě návštěv vzdělávacích institucí jsme si s dětmi také prohlédli krásy Brna a prožili velkou legraci. Všichni byli velmi spokojeni.

Této exkurze se zúčastnili i žáci ostatních tříd druhého stupně.

Naše třída

Vítáme Vás na stránkách naší třídy. Během roku zde budete moci sledovat zásasdní informace, týkající se šestého a osmého ročníku. Naše třída má 15 žáků. V letošním roce do osmého ročníku přibyl nový žák - Mates.

Listování.