" /> Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoÚvod

Zimní škola v přírodě

Skoro přesně po roce jsme se opět pustili do lyžžování na Tanvaldském Špičáku. Tentokrát tu sice není tolik sněhu, ale mrzne a tak sjezdovka je dobře upravená a zasněžená. Letos jsme navíc moc šikovní a tak už všichni jezdíme i na vleku. Je to super, nemusíme aspoň šlapat do kopce. Všechny pozdravujeme a posíláme jako obvykle fotky a videa.

Dnes jsme měli dopoledne školní vzdělávání - počítali jsme všichni o stošest a místo lyžařskými pády jsme se zabývali těmi češtinářskými. Oběd byl o něco dříve a potom už následovalo odpoledne na lyžích. Přírodní sníh sice není, ale protože mrzne, tak ten umělý na sjezdovkách zdárně přibývá. Odpoledně jsme si užili a už se těšíme na zítřek.

Středa byla odpočinková, jen sníh nám krásně padal stále. Dopoledne jsme se byli podívat v muzeu hraček v továrně Detoa a odpoledne jsme prosáňkovali.

Kam dále? Pokračujte na Aktuality 2017/2018