" /> Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoÚvod

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Zimní škola v přírodě

Skoro přesně po roce jsme se opět pustili do lyžžování na Tanvaldském Špičáku. Tentokrát tu sice není tolik sněhu, ale mrzne a tak sjezdovka je dobře upravená a zasněžená. Letos jsme navíc moc šikovní a tak už všichni jezdíme i na vleku. Je to super, nemusíme aspoň šlapat do kopce. Všechny pozdravujeme a posíláme jako obvykle fotky a videa.

https://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20180114_Lyzujeme_na_Spicaku

 

https://www.relive.cc/view/e1056379319

 

Dnes jsme měli dopoledne školní vzdělávání - počítali jsme všichni o stošest a místo lyžařskými pády jsme se zabývali těmi češtinářskými. Oběd byl o něco dříve a potom už následovalo odpoledne na lyžích. Přírodní sníh sice není, ale protože mrzne, tak ten umělý na sjezdovkách zdárně přibývá. Odpoledně jsme si užili a už se těšíme na zítřek.

Středa byla odpočinková, jen sníh nám krásně padal stále. Dopoledne jsme se byli podívat v muzeu hraček v továrně Detoa a odpoledne jsme prosáňkovali. 

Kam dále? Pokračujte na Aktuality 2017/2018

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz