Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivŠkolní družina 2014/2015

Školní družina 2014/2015

Výstava v Lidicích

Ve čtvrtek 28.5.2015 jsme navštívili výstavu v Lidicích, kde naše družina Klobuky vystavuje projekt ,,Cesta mlíčka z pohledu sluníčka". Nesoutěžní mezinárodní výstavy se zúčastnilo 27 škol, hlavně z našeho okresu Kladno a z Prahy. Ve srovnání s ostatními vystavujícími jsme s prácí našich žáků velice spokojeni, vše vyrobili ručně. Vytvoření projektu věnovali spoustu hodin a dokonce jsme spali i v družině. Zde jsou fotky našeho projektu, fofografie z výstavy. Na výstavě se nám líbila recyklace plastových lahví. Vhodným tématem byl i projekt zaměřený na zdravou výživu.

Odměna za úklid družiny

V pátek 15.5.2015 jsme byli na výletě na Peruci. Strávili jsme sluneční odpoledne v přírodě, kde jsme si zasoutěžili a pohráli. Bylo to prima :)

Gargamelovo čarování

Před čarodějnicemi, jednou ve středu,

v družině se zamodralo - chystáme šmoulí nezbedu.

Celé odpoledne na zahradě šmoulíci běhají,

plní vzorně úkoly, až se nám dech zatají.

Plechovky létají vzduchem sem a tam,

každý tři rány: bum-bác dám.

Potom obrázek šmoulíka na dýze,

pár úkolů splnit ve šmoulí knize,

a veliký hlad přepadl i Gargamela,

začíná špízovo-špejlová mela.

Každý dle chuti špejli si zdobí,

na nic není čas, nikdo nezlobí.

S plnými bříšky se blíží konec,

ještě medaile, diplom, nanuk a zvonec.

Gargamel honil všechny šikovně k úkolům,

děti v 15:30 běží k domovům.

Divadlo Louny

Ve středu 18.3.2015 jsme byli v lounském divadle na představení O chytré kmotře lišce. Před divadlem jsme ještě navštívili místní muzeum. Všichni jsme si to užili a těšíme se na další výlet.

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20150318_Divadlo_Louny/

Výstava ČSCH Kladno

V sobotu 14.3.2015 jsme byli na Kladně na výstavě chovatelů, kde jsme se seznámili s domácími zvířaty a ptactvem. Dozvěděli jsme se, jak se o ně starat a čím je krmit. Moc se nám tam líbilo a těšíme se na další návštěvu výstavy.

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20150314_Vystava_CSCH_Klobuky/

Spaní ve družině aneb tvoříme život na vesnici

(od kravičky přes mlíčko k sýru a jiným dobrotám)

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20150220_Spani_ve_druzine/

 

Kytice ve váze

Se družinou jsme vytvářili kytici pro výstavu Českého zahrádkářského svazu.

Podaří se nám s našimi květinami přivolat dříve jaro? smiley

Vánoční přání

Přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok, ať se Vám splní všechna Vaše přání. Vychovatelky Monika, Pavlína, Marcela, Helena a Vendula

Ježíšek

Hodní jsme byli nejspíš celý rok,

do Štědrého dne chybí malý skok.

Těšíme se, pečeme a uklízíme,

pro rodiče dárečky vyrábíme.

Proto nás v úterý navštívil Ježíšek,

zůstaly po něm jen stopy ze šišek.

Dětem dal dárečky pod stromeček,

v družince se rozezněl zvoneček.

1 | |

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz