Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2015/2016Školní družina

Školní družina

Karneval

V pondělí jsme měli v obou odděleních karneval. Děti si donesly krásné masky. Zasoutěžily si a zatancovaly při veselých písničkách. Domů si odnesly diplomy a drobné dárky. Karneval jsme si všichni užili a těšíme se na další.

 

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20160229_Karneval-druzina/

 

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Pod stromeček balík zdraví,

vzácný poklad, jak se praví,

lásku, šťěstí, žádné hádky,

spokojenost, hezké svátky,

radost, úspěch, pevný krok

a pak šťastný nový rok.

Veselé Vánoce přeje Monika Krobová

 

Vánoční nadílka

Do družiny přiletěl ve čtvrtek a v pátek Ježíšek. Děti našly na stromečku od Ježíška dopis, kde nás chválil, že jsme skvělá parta, hrajeme si a poznáváme nové věci. Pod stromečkem byly dárečky - knížky s věnováním, ozdobné tužky, bloky, omalovánky, autíčka a náramky. Po rozdání dárečků jsme si rozkrojili jablka, pouštěli lodičky a házeli botou. Na závěr jsme ochutnali výborné cukroví, které nám upekly maminky. Nechyběl ani přípistek ,,šampáněm,, na štastný nový rok. :)

Beseda s myslivkyní

 V říjnu obě oddělení družiny sbíraly kaštany a žaludy. Celkem sebraly 787kg kaštanů a 5kg žaludů. Plody budou dávány do krmelců pro lesní zvěř. V pondělí 2.11.2015 za námi přišla myslivkyně, která nám vyprávěla o životě zvířat v lese.

Dozvěděli jsme se plno zajímavých věcí, prohlédli jsem si různá paroží i fotografie lesních zvířat. Nakonec byli odměněni nejlepší sběrači knihou a psacími potřebami. Všichni jsme si pochutnali na výborných dortech, na kterých hopsali veselí zajíci. Těšíme se na příští podzim, kdy chceme sebrat ještě více plodů.

Suchá vazba

Protože podzim zaklepal na dveře a kouzlí různými barvami v přírodě okolo nás, učíme se o podzimním období.
Ke konci října, jsme využili podzimních plodů a suchých rostlin k aranžování podnosů na stoly našich domovů. Děti si odnesly pro maminky pěkně ozdobené dýně.

Chováme skřítky

Dne 10. října se v Kladně konala výstava chovatelů. Naši družinu na této výstavě reprezentoval výrobek – domeček s okolím na chov skřítků. Děti pro skřítky vyrobily hřiště s kolotočem, skluzavkou, bazénkem, ohništěm. Dále zde byl nábytek do domečku, WC, domeček s poschodím a hlavně skřítky. Celá bedýnka byla osázená živými rostlinami a do hlíny byla zasetá řeřicha. Ta byla v den odvozu na přípravu výstavy naklíčená a v den výstavy se zazelenala. Při výrobě jsme použili jen karton, špejle, barvu, lepidlo, igelitový pytel, kousek látky a přírodniny: žaludy, kaštany, mech, plody javoru, rakytník, jeřabiny, živé rostlinky, semínka řeřichy a hlínu.

OTEVÍRACÍ  DOBA
    

ranní družina          7:00  -   8:00         

odpolední družina  11:50  -  15:30

Informace ze školní družiny

- žáci musí mít přezůvky (nejlépe s pevnou špičkou a patou)
– děti by měly mít oblečení na převlečení (navštěvujeme školní zahradu, vyrábíme)
– polštářek
– prosím o zakoupení krabice či balení papírových kapesníků a ovocného sirupu
– kdo navštěvuje odpolední družinu, musí mít zajištěný oběd ve školní jídelně
– ranní družina je otevřená od 7:00 – 8:00 hodin, odpolední družina od 11:50 až 15:30
– družina se platí měsíčně 30,- kč hned na začátku měsíce
– prosím rodiče, aby si děti vyzvedávali včas

 

Vážení rodiče,

přeju Vám poklidný školní rok 2015/2016 s vašimi dětmi. Těší mě Váš zájem o naši družinu. Napsala jsem Vám základní informace o našem režimu, jak fungujeme. V případě dotazů mě určitě kontaktujte na uvedené telefonní číslo 739 239 616 a nebo navštivte ve škole.

 

                                                    Děkuji Krobová Monika

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz