Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2012/2013Školní družina

Školní družina

Otevírací doba školní družiny

Otevírací doba
Pondělí   7:00-8:00    11:50-15:00
Úterý     7:00-8:00    11:50-15:00
Středa   7:00-8:00    11:50-15:00
Čtvrtek  7:00-8:00    11:50-15:00
Pátek     7:00-8:00    11:50-15:00
Vychovatelka: Monika Krobová, Helena Kliková

Informace ze školní družiny

Informace ze školní družiny
• Žáci by měli mít přezůvky (nejlépe s pevnou špičkou a patou),
• děti by měly mít obleky na převlečení (navštěvujeme školní zahradu, vyrábíme), polštářek
• družina se platí měsíčně 30 Kč (možno zaplatit i na celý rok najednou),
• kdo navštěvuje odpolední školní družinu, musí mít zajištěný oběd ve školní jídelně,
• prosím o zakoupení krabice (100ks) či balení (10-12 balíčků) papírových kapesníků (budou dětem k dispozici volně v družině), šťávy
• ranní družina je otevřená od 7:00 – 8:00 hod, odpolední družina 11:50 – 15:00 hod,
• ve středu budeme chodit do tělocvičny nebo do přírody (sportovní obuv, tepláky),


Děkuji.  Vychovatelka
                Krobová Monika, Kliková Helena

ŽLUTÉ SPANÍ V NAŠÍ DRUŽINCE

Ve středu 26.6.2013 budeme spát ve školní družině. Společně si uvaříme večeři, budeme soutěžit, plnit úkoly, tancovat a hrát si. Oblékněte se do barvy sluníčka (tričko, sukně, šátek…). S sebou věci na spaní (karimatka, deka, spacák), zubní kartáček, zubní pastu, čisté prádlo na další den. Vybíráme 20,- Kč. Sejdeme se v 17:00h. Těší se na Vás Krobová Monika, Kliková Helena :) odkaz na fotky: http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/Zlute_spani_v_nasi_druzince Milí žáci a rodiče přeji Vám krásné prázdniny :)

Exkurze - Agros Vraný

V pondělí 13.5. 2013 jsme s dětmi vyrazili na výlet do Vraného. Navštívili jsme Agros Vraný, nejprve nás zavedli do živočišné výroby. Viděli jsme chov skotu, děti nejvíce zaujala malá telátka ve stájích, kam se dávají hned po narození. Po prohlídce jsme se přešli podívat na zemědělskou techniku, kde si děti prozkoumaly traktory a bagr ze všech stran. Nakonec jsme si pohráli na dětském hřišti, snědli svačiny a vyrazili na autobus. http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/AGROS_Vrany_13.5.2013/

Exkurze - Agros Vraný

V pondělí 13. května 2013 pojedeme na exkurzi do Vraného, kde navštívíme AGROS Vraný: rostlinná a živočišná výroba. Pojedeme autobusem ve 12h. a vrátíme se v 15:45h. k družině. Ve škole družina nebude. S sebou: svačinu, pití, pláštěnku.

19.12.2012 - Vánoční besídka

Po obědě jsme s dětmi čekali na příchod Ježíška. V družině jsme měli slavnostně prostřený stůl a pod stromečkem dopis. Sedli jsme si na koberec a dopis přečetli. Byl od Ježíška. Chválil nás, že jsme dobrá parta, která si společně hraje a a přál nám krásné Vánoce. Dárečky nám nechal ve vedlejší místnosti, které si děti našly podle svého jména.

5.12.2012 - Mikulášská pizza

Ve středu odpoledne jsme slavili netradičně svátek ČERTA A MIKULÁŠE. Na děti čekalo překvapení. Samy si vlastnoručně vyrobily pizzu, kterou si samy připravily, upekly a následně spořádaly. Během doby, kdy byla pizza v troubě, si děti upekly ještě jednu pizzu-papírovou 3D. smiley

 

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz