Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoRočníkové práce

Ročníkové práce

Praktické rady a doporučení.

PRAKTICKÉ RADY A DOPORUČENÍ

  • Než práci odevzdáš, důkladně si zkontroluj pravopis. Není nic trapnějšího než obsahově skvělá práce plná hrubek.

  • Pro kontrolu pravopisu použij nejlépe vlastní hlavu, kontrolu pravopisu ve Wordu (pozor na nastavení jazyka), Slovník spisovné češtiny, Slovník cizích slov, pravidla českého pravopisu

  • Vše, co vytvoříš, si zavčas ulož do počítače a také zálohuj (vypaluj) na přepisovatelné CD (počítač může zlikvidovat virus) nebo flash disk. Diskety raději nepoužívej, nejsou spolehlivé.

  • Pokud si s pravopisem nebudeš vědět rady nebo budeš chtít mít jistotu, kontaktuj učitele českého jazyka.

  • Máš-li nějakou otázku či připomínku, kdykoliv se můžeš domluvit s ředitelem školy nebo jeho zástupcem, konzultantem ročníkové práce. 

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz