Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoRočníkové práce

Ročníkové práce

10 + 1 důvod proč psát ročníkovou práci

J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J

• Ukáži, že něco umím, znám, dovedu.

• Vyzkouším a zdokonalím získávání a analýzu informací z různých zdrojů.

• Vyzkouším, zdokonalím se a předvedu získané dovednosti v daném oboru, který je mi blízký.

• Spolu se svým konzultantem se seznámím s novými metodami práce, vyzkouším a získám nové poznatky při práci s informacemi.

• Vyzkouším a zdokonalím se v editaci textu na počítači, ve tvorbě grafických výstupů.

• Naučím se vytvářet prezentaci pro obhajobu mé práce.

• Vyzkouším a zdokonalím se v přednesu při obhajobě.

• Překonám svůj stud a strach z přednesu v úzkém kruhu osob, kteří mne znají a váží si mne pro to, co umím.

• Prokáži, že je pro mne důležité vzdělávat se, že si vážím toho, co umím a dokáži nabyté znalosti, dovednosti a zkušenosti správně zužitkovat.

• Zkušenosti při tvorbě Závěrečné práce jsou pro mne konkurenční výhodou nejen pro studium na střední škole, ale především do osobního a profesního života.

• Chci, protože je to dobré. Dělám to pro sebe, ne pro učitele, ne pro rodiče, ne pro známku!

J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J J