Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoRočníkové práce

Ročníkové práce

POSTUP PŘI VYPRACOVÁVÁNÍ ROČNÍKOVÉ PRÁCE

1. Výběr témat

Každý žák si vybere jedno z vypsaných témat a nejpozději do konce ledna se zapíše do seznamu a nahlásí se vyučujícímu, u kterého si práci vybral. Tento vyučující bude vedoucím jeho seminární práce a žák s ním bude práci konzultovat.

2. Konzultace, získávání informací, zpracování ZP

●      Odevzdání konceptu /první verze/                    do konce dubna

●      Konečné odevzdání práce                              12. května 2017

3. Obsah a rozsah práce:                 (každý ročník má jiné požadavky na rozsah práce)