Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoŠkolní družinaPrvní oddělení

První oddělení

Naše tvořeníčko v družině

Významné jubileum

Obec Klobuky se může pyšnit babičkou, která se v těchto dnech dožila krásných 100 let věku. My, žáci školní družiny a školy jsme měli tu čest osobně paní Staňkové popřát a donést kytici se sto květy. Bylo to moc milé setkání. Děti zazpívaly paní Staňkové narozeninovou písničku, popřály hlavně hodně zdraví a oslavenkyně jim popřála do života hodně štěstíčka.

Přiletěl k nám Ježíšek

Do družiny přiletěl Ježíšek. Na stromečku nám nechal dopis, kde nás chválil, jak si spolu hezky hrajeme a tvoříme. Pod stromečkem každý našel dáreček,který si odnesl domů. S dětmi jsme si popřáli a připili dětským šampusem. Připomněli jsme si vánoční zvyky a ochutnávali cukroví od našich maminek a babiček. Bylo to kouzelné, moc jsme si to užili. Ježíškovi děkujeme.

Výstava zvířectva Kladno

Krásné obrázky a výrobky našich dětí jsme vystavovali již pátým rokem na výstavě drobného zvířectva ČSCH - Kladno.

Návštěvníkům se naše práce velice líbila a těší se, čím je překvapíme příští rok.

Rozdělení dětí

první oddělení :  první třída, čtvrtá třída

vychovatelka   :  Krobová Monika
     místnost          :  přízemí v budově MŠ (za jídelnou)

druhé oddělení : přípravná třída, druhá třída, třetí třida

vychovatelka    : Kosařová Zuzana (774 203 382)
    místnost           : přízemí v budově MŠ (přípravná třída)

INFORMACE ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY - 1.ODDĚLENÍ - džunglíci

OTEVÍRACÍ  DOBA

ranní družina          6:45  -   8:00
odpolední družina  11:50  -  16:00

- žáci musí mít přezůvky (nejlépe s pevnou špičkou a patou)
– děti by měly mít oblečení na převlečení (navštěvujeme školní zahradu, vyrábíme)
– polštářek
– prosím o zakoupení krabice či balení papírových kapesníků a ovocného sirupu
– kdo navštěvuje odpolední družinu, musí mít zajištěný oběd ve školní jídelně
– ranní družina je otevřená od 6:45 – 8:00 hodin, odpolední družina od 11:50 až 16:00
– družina se platí měsíčně 30,- kč hned na začátku měsíce
– prosím rodiče, aby si děti vyzvedávali včas

Vážení rodiče,
přeju Vám poklidný školní rok 2017/2018 s vašimi dětmi. Těší mě Váš zájem o naši družinu. Napsala jsem Vám základní informace o našem režimu, jak fungujeme. V případě dotazů mě určitě kontaktujte na uvedené telefonní číslo 739 239 616 a nebo navštivte ve škole.

Děkuji Krobová Monika