Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Zvyšování kompetencí pracovníků škol ve středočeském kraji

Projekt Zvyšování kompetencí pracovníků škol ve středočeském kraji

Seminář

PRAKTICKÉ VYUŽITÍ MULTIMEDIÁLNÍHO KABINETU VE VÝUCE – PRÁCE SE SOFTWAREM COREL DRAW GRAPHIC SUITE X4

Závěrečný seminář

Využití ICT v přírodovědných a technických oborech pro ZŠ projektu Zvyšování kompetencí pracovníků škol ve Středočeském kraji CZ 1.07/1.3.48/01.0020

Úvodní seminář

kurzu Využití ICT ve výuce přírodovědných a technických oborů na základní škole.

Pozvánky

pozvánky na semináře určené všem pracovníkům škol

Seminář dobré praxe

Klobuky 1.7.2013 12:00

Pozvánka na závěrečný seminář

1.7.2013 bude zakončen kurz Využití mobilních aplikací ve výuce.

1 | | |