Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

16.4.2015 Algoritmus v Úhercích

Poslední a nejmenší obec, která je zapojena do našeho projektu Algoritmus individuálního vzdělávání je obec na rozhraní Středočeského a Ústeckého kraje - Úherce. Stálých obyvatel v Úhercích je okolo 60 a tak jsme byli sami v napětí, jaká bude účast. Situace se navíc zkomplikovala nutnou změnou tématu na poslední chvíli, ale nakonec jsme vše zvládli. Účast nebyla vysoká, ale přesto se našli zájemci, kterým se problematika notebooků a tabletů jevila natolik zajímavá, že se rozhodli zúčastnit našich přednášek. Přednášející M.Mudrochová dokázala vyhovět a zodpovědět všechny dotazy, zejména v oblasti tabletů se otázky jenom sypaly. Na konci přednášek jsme konstatovali, že čas byl využit plně ke spokojenosti účastníků, kteří přislíbili účast i na dalších 2 přednáškách, které se budou konat v Úhercích 5.5.2015.

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz