Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

16.4.2015 Algoritmus v Úhercích

Poslední a nejmenší obec, která je zapojena do našeho projektu Algoritmus individuálního vzdělávání je obec na rozhraní Středočeského a Ústeckého kraje - Úherce. Stálých obyvatel v Úhercích je okolo 60 a tak jsme byli sami v napětí, jaká bude účast. Situace se navíc zkomplikovala nutnou změnou tématu na poslední chvíli, ale nakonec jsme vše zvládli. Účast nebyla vysoká, ale přesto se našli zájemci, kterým se problematika notebooků a tabletů jevila natolik zajímavá, že se rozhodli zúčastnit našich přednášek. Přednášející M.Mudrochová dokázala vyhovět a zodpovědět všechny dotazy, zejména v oblasti tabletů se otázky jenom sypaly. Na konci přednášek jsme konstatovali, že čas byl využit plně ke spokojenosti účastníků, kteří přislíbili účast i na dalších 2 přednáškách, které se budou konat v Úhercích 5.5.2015.