Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

16.4.2015 Panenský Týnec

Z našich druháků a třeťáků se pomalu stávájí ostřílení přednášející, kteří navíc přestávájí trpět nervozitou a obavami, že pokazí to, co se naučili. Seminář Děti učí rodiče se tentokrát konal v prostorách Základní školy v Panenském Týnci a vzbudil zasloužený zájem. Děti ukázaly rodičům žáků z partnerské školy jak na tablet, co všechno s ním nejenom umí, ale co dokáží naučit ostatní. Snad nejvíce uznání si zasloužily za ukázku práce s fotografiemi a používání a hledání různých užitečných aplikací. V záveru rodiče odměnili děti zaslouženým potleskem.