Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

7.4.2015 Vraný

Semináře Dluhy,bankrot, exekuce a jak z pasti ven  Rodinný rozpočet se tentokrát konaly jako závěrečný seminář ve Vraném. Přestože lektor měl připravenu spoustu nových a zajímavých informací, nebyla účast příliš velká. Krásné slunečné počasí bohužel vylákalo asi vetšinu lidí ven, nikoliv do tříd. Přesto je potřeba konstatovat, že příchozí nelitovali. Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně ožehavé téma, rozproudila se   jako obvykle živá diskuze a R.Kysela všechny problémy vysvětlil. Je až překvapivé, jak málo jsou některé základní informace uložené v podvědomí občanů, kolik problémů ve svých hlavách lidé nosí.