Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Děti učí rodiče tentokrát ve Vrbičanech

Poprvé mimo prostory školy ve Vrbičanech proběhl seminář Děti učí rodiče v režii P.Voženílkové. Všichni jsme měli trochu obavy, ale naši druháci a třeťáci prokázali pevné nervy a velkou odvahu a tak se odpoledne strávené nad tablety nakonec líbilo všem účastníkům. Základy ovládání moderní techniky zvládli všichni a ještě si spolu užili spoustu zábavy. Děti se projevily jako velmi trpěliví učitelé a dospěláci se stali zvídavými posluchači. Všichni společně brouzdali internetem, vyhledávali trasy na výlet, porovnávali různé recepty na staročeský trdelník a nakonec se zasmáli všelijakým úpravám vlastnoručně pořízených tabletových fotografií. Čas běžel strašně rychle a tak když se přiblížil konec semináře, nikomu se nechtělo odcházet. Děti sklidily zasloužený potlesk a obdiv všech účastníků.