Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Děti učí rodiče tentokrát ve Vrbičanech

Poprvé mimo prostory školy ve Vrbičanech proběhl seminář Děti učí rodiče v režii P.Voženílkové. Všichni jsme měli trochu obavy, ale naši druháci a třeťáci prokázali pevné nervy a velkou odvahu a tak se odpoledne strávené nad tablety nakonec líbilo všem účastníkům. Základy ovládání moderní techniky zvládli všichni a ještě si spolu užili spoustu zábavy. Děti se projevily jako velmi trpěliví učitelé a dospěláci se stali zvídavými posluchači. Všichni společně brouzdali internetem, vyhledávali trasy na výlet, porovnávali různé recepty na staročeský trdelník a nakonec se zasmáli všelijakým úpravám vlastnoručně pořízených tabletových fotografií. Čas běžel strašně rychle a tak když se přiblížil konec semináře, nikomu se nechtělo odcházet. Děti sklidily zasloužený potlesk a obdiv všech účastníků.

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz