Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

10.2.2015 Semináře v Panenském Týnci

Již podruhé jsme se sešli v Panenském Týnci a pokračovali v našem cyklu seminářů. Tentokrát jsme spolu s Bc. Romanem Kyselou řešili následující témata: Dluhy,bankrot,exekuce a jak z pasti ven a Rodinný rozpočet. Přednášející se své role zhostil velmi dobře, podařilo se mu všechny účastníky zaujmout a můžeme říci, že se i tentokrát, stejně jako minule, v Panenském Týnci rozproudila velmi živá a zajímavá diskuze. Zájem účastníků byl velký a probíraná témata pro mnohé velmi aktuální. Je nutné konstatovat, že problém hospodaření s rodinnými i osobními penězi je velmi aktuální a složité téma. Orientace ve světě financí je složitá a rady a informace Romana Kysely jsou opravdu užitečné.