Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

3.12.2014 Dluhy, bankrot, exekuce a jak z pasti ven.

Po krátké oddechové přestávce pokračoval cyklus přednáškou na téma Dluhy, bankrot, exekuce a jak z pasti ven. Vzhledem k tomu, že i v této relativně nepříjemné právní oblasti platí od letošního roku v návaznosti na nový občanský zákoník mnoho změn, poskytl pan Kysela všem účastníkům rozsáhlé informace. Je možno říct, že rady byly skutečně směřované k možným životním situacím, se kterými se lze v dnešní době bohužel poměrně často setkat. Detailně se informovalo o nástrahách různých typů úvěrů a půjček, diskutovali jsme na téma, kdy si půjčit a kdy ne a hlavně co dělat, pokud nastane problém se splácením. Závěr přednášky věnovaný problematice osobního bankrotu byl pro účastníky ve většině případů naprostou novinkou a tak p.Kysela sklidil za svůj výkon a přehled zasloužený potlesk.