Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Pozvánka na seminář 5.11.2014

Studeněves obecní úřad 16:00

Klobuky 30.10.2014

Využití tabletu a chytrého telefonu v běžném životě

Klobuky 30.10.2014

Vraný 23.10.2014

Využití tabletu a chytrého telefonu v běžném životě.

Vraný 23.10.2014

Vrbičany 22.10.2014

Využití tabletu a chytrého telefonu v běžném životě

Vrbičany 22.10.2014

Pozvánka na seminář ve Vraném 23.10.2014

Ve čtvrtek 16:00 se sejdeme tentokrát v prostorách základní školy ve Vraném.

Pozvánka na seminář 22.10.2014

Sejdeme se v 16:00 v prostorách obecního úřadu Vrbičany.

Prezentace k informačnímu semináři 23.9.2014

Dnes 23.9.2014 proběhl infoseminář k projektu Algoritmus individuálního vzdělávání.

| | |