Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

3.12. Rodinný rozpočet

16:00 seminář ve Studeněvsi

26.11.2014 Klobuky

Děti učí rodiče

25.11.2014 seminář Hříškov

Můj majetek a moje právo

13.11.2014 seminář Klobuky

Můj majetek a moje práva Rodina podle nových paragrafů

12.11.2014 seminář Vraný

Můj majetek a moje práva Rodina podle nových paragrafů

Pozvánka na seminář 13.11.2014 - Klobuky

Klobuky - základní škola 16:00

Pozvánka na seminář 12.11.2014 - Vraný

Vraný - základní škola 16:00

5.11.2014 Studeněves

Využití tabletu a chytrého telefonu v běžném životě

5.11.2014 Studeněves

Základy PC, práce s internetem a maily

| | |