Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivProjekt Algoritmus individuálního vzdělávání

Projekt Algoritmus individuálního vzdělávání

16.4.2015 Algoritmus v Úhercích

16.4.2015 Panenský Týnec

Seminář Děti učí rodiče

29.4.2015 v 16:00

Děti učí rodiče

7.4.2015 Vraný

Semináře Mgr.R.Kysely

9.3.2015 třetí setkání v Panenském Týnci

Základy PC, práce s internetem a maily Využití tabletu a chytrého telefonu v běžném životě.

23.2.2015 SEMINÁŘE VE DŘÍNOVĚ

Rodina podle nových paragrafů, Můj majetek a moje práva

10.2.2015 Semináře v Panenském Týnci

Dluhy, bankrot, exekuce a jak z pasti ven. Rodinný rozpočet.

26.1.2015 Semináře v Panenském Týnci

Můj majetek a moje práva Rodina podle nových paragrafů

1 | | |