Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivŠkolní družina 2014/2015Zájmové kroužkyKeramika

Keramika

Keramika pro školní rok 2015/2015

Keramika pro školní rok 2015/2016 vypukne v týdnu od 5.10.2015. Seznam dětí rozdělených do skupin naleznete v příloze.

Přílohy:

2. místo ve vátvarné soutěži!!!!

Výhra 2. místa ve výtvarnické soutěži v MŠ U Divadla za keramiku.

Výsledky keramického festivalu ve Slaném

Tento rok jsme se opět zúčasnili keramické soutěže ve Slaném. Našim vystavovaným dílem byla UFO loď, která přistála na planetě Zemi a dovezla sebou na exkurzi pár mimizemšťanů.

Bohužel jsme se neumístili na prvních třech vítězných příčkách, ale nebereme to jako prohru, ba naopak jako motivaci do dalšího ročníku této soutěže.

Keramický festival

Keramický festival ve Slaném na Ostrově 12.3.2015 - 14.3.2015

Pondělí 9.3.2015 - Keramika odpadá

V pondělí 9.3.2015 odpadá keramika od 13:00 do 14:00 hod.

Informace k začátku tvoření pro školní rok 2014/2015

V příloze najdete veškeré informace pro začátek keramického tvoření ve školním roce 2014/2015 (rozdělení dětí do skupin, termíny vyrábění). Těším se na společné tvoření Helena Klikov

1. místo na Keramáku!!

V březnu proběhla výstava a soutěž keramických výrobků ve Slaném ve výtvarném ateliéru Hliněnce (DDM Ostrov). Tento rok jsme se zúčastnili v kategorii KOLEKTIV s naší PIRÁTSKOU LODÍ. K našemu údivu a potěšení jsme si vysloužili 1. místo, které nás velmi potěšilo.

Tvoříme dál a baví nás to ;) !

POZOR ZAČÍNÁME!!! :)

Keramická dílna bude pro děti základní školy otevřena vždy v pondělí od 12:45 do 13:45. Pro velký počet zájemců budou děti rozděleny do dvou skupin, které se po týdnu budou střídat v jejich vyrábění. Začínáme 7.10.2013 v pondělí se skupinou č.1 (viz. níže)! Děti předem zaplatí částku 200 Kč, ze které se bude odečítat částka za každý výrobek, který si odnesou domů. Po zaplacení může dítě začít navštěvovat naše „patlání“.
Těším se, až začneme! Helena Kliková.
                                                                                                                                                             Skupina 1:
Liska, Vlk, Zajíc, Slanařová, Pokutová N., Pokutová S., Kubíčková, Morová, Konrádová, Stará, Eishamerová M., Eishamerová J., Valent, Formánek, Balogová.
                                                                                                                                                            Termíny: 7.10., 21.10., 11.11., 25.11., 9.12., 6.1., 20.1., 3.2., 17.2., 3.3., 17.3., 31.3., 14.4., 5.5., 19.5., 2.6.,
                                                                                                                                                              Skupina 2:

Plánička, Šalanda, Dvořáková, Škrétová, Kuželková, Šolarová, Kindl, Hruška, Červenková, Fidlerová
                                                                                                                                                            Termíny: 14.10., 4.11., 18.11., 2.12., 16.12., 13.1., 27.1., 10.2., 24.2., 10.3., 24.3., 7.4., 28.4.,  12.5., 26.5., 9.6.,

Něco málo o keramice

V dokumentu se můžete dozvědět úplné základy co se týče keramické hlíny. Koukněte a snad se něco málo dovíte ;).

Přílohy:

Fotoalbum!

Dobrý den všem,

kteří nás přišli navštívit na naše stránky. Nějaké fotečky z keramického patlání naleznete zde : http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/

1 |