Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2013/2014IV. a V. třída

IV. a V. třída

Velikonoční pašijový týden

Velikonoční pašijový týden                                                                                                                                V úterý 15. dubna a ve středu 16. dubna bude naše vyučování zaměřeno především na Velikonoce a jaro. Budete pracovat ve skupinách s pracovními listy, vyrábět jarní dekorace. Půjdete nakupovat suroviny pro přípravu občerstvení pro sebe a rodiče. Pondělí 14.4.2014 – prezentace žáků 9. ročníku o II. světové válce, pracovní listy na téma Velikonoce. Přinesete si učebnice a sešity. Úterý 15.4. 2014 Pomůcky: kuchyňské náčiní – mísy, měchačky, misky, lžíce – podle dohody dětí ve skupinách, pastelky, nůžky a lepidla, penál. Středa 16.4.2014 Pomůcky: vyfouklá vajíčka, pet lahve, nůžky, lepidlo, pastelky, penál. Od čtvrtka 17. dubna do pondělí 21. dubna mají děti prázdniny. V úterý 22. přijdou do školy ve sportovním oblečení a obuvi, máme Den Země. S sebou penál, svačinu a pití do batůžku. Přejeme Vám krásné a pohodové velikonoční svátky jara.                     Paní učitelky Martina a Helena.

Nové informace na únor.

Naše škola se zapojila do přírodovědného projektu gymnázia v Hostivicích. Každý měsíc se zúčastníme jednoho workshopu na různá témata – příroda živá a neživá, vesmír, horniny a nerosty a jiné. První ze setkání se uskuteční ve středu 12. února. Odjezd bude od školy ráno v 7.15, návrat do oběda. Autobus je zcela zdarma. S sebou psací potřeby, blok, svačinu, pití.

 

Dne 28.2 se děti zúčastní velice zajímavého vyprávění paní Zuzky Zahrádkové, která procestovala Rusko, Sibiř, Bajkal, Dálný východ. Vyprávění bude doplněno fotografiemi ze soukromého alba autorky.

 

Připomínám 7. března (pátek) Masopustní průvod obcí. Vycházíme v 9.00 hodin od školy. Vidět nás můžete před školou, u obecního úřadu, před Coopem a v Nové ulici.

 

Všichni žáci mají možnost procvičování učiva na http://www.drillandskill.com/cs/. Na jejich emailové adresy jim byly zaslány přihlašovací údaje. Na stránkách najdou testy na opakování a také jim zkusím zadávat i některé domácí úkoly.

Plán na měsíc únor.

Měsíční plán na únor

Doporučená literatura.

Doporučená kniha.

Vánoční besídka.

Fotografie vánoční besídka.

Přání

Přílohy:

Opakování učiva.

Doporučuji Vám stránky plné pravopisu na procvičování -  www.pravopisne.cz . Pokud si děti budou procvičovat, určitě jim to hodně pomůže a nebudou tolik chybovat.

Výstava Karel IV.

Výstava Karel IV.
Doporučuji Vám při předvánočních nákupech s dětmi navštívit výstavu replik korunovačních klenotů v obchodním centru Šestka v Praze Ruzyni. Najdete zde expozici dobových kostýmů a vše o životě a dílu Karla IV., zbraně středověku a popravčí meč pro štěstí a také 3D model Karlštejna.
Přeji příjemně strávené chvíle s Vašimi dětmi.
p. učitelka Martina

4. ročník - plán práce

Přílohy:

5. ročník - plán práce

1 |

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz