Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoZákladní školaNaše třídyIII.třída Mgr.A.Slivoňová

III.třída Mgr.A.Slivoňová

Třeťáci :))

...co jsme dělali?

Škola v přírodě Benecko, hotel Krakonoš

Škola v přírodě na Benecku v hotelu Krakonoš – „Krkonošská expedice“

Významné jubileum

Obec Klobuky se může pyšnit babičkou, která se v těchto dnech dožila krásných 100 let věku. My, žáci školní družiny a školy jsme měli tu čest osobně paní Staňkové popřát a donést kytici se sto květy. Bylo to moc milé setkání. Děti zazpívaly paní Staňkové narozeninovou písničku, popřály hlavně hodně zdraví a oslavenkyně jim popřála do života hodně štěstíčka.

Výsledky sběru za I. pololetí.

Výsledky sběru I. pololetí

Pražský hrad a Náprstkovo muzeum.

RC modely.

Recyklohraní.