Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2012/2013III. a IV. třída

III. a IV. třída

Poděkování.

Vážení  rodiče,                                                                                                                                                     máme za sebou další společný školní rok a já bych Vám všem chtěla touto cestou poděkovat za skvělou spolupráci a pomoc. Přejeme Vám všem krásné a slunečné prázdniny plné sluníčka a pohody.cool  Těšíme se na září a na naše další společné akce.                                            p. učitelky Martina a Helenacheeky

Poslední týdenní plán 3. ročník

Poslední týdenní plán 3.ročník

Poslední týdenní plán

Naše třída

... a pak že není veselo ve škole

36. - 37. týdenní plán 4. ročník

36. a 37. týdenní plán 3. ročník

Škola v přírodě.

Od 17. do 21. června 2013 je pro děti naplánována škola v přírodě v nově opraveném mlýně v Opárně. Tento mlýn se nachází pod železniční tratí v cípu louky na cestě do Chotiměře a Velemína. Areál mlýna tvoří obytné stavení, mlýnice, menší obytný domek a stodola. V blízkosti mlýna je les, potok a možnost koupání v nedaleké řece. Kdo bude mít zájem, může jet na kolech, ostatní pojedou vlakem. Předpokládaná cena za ubytování, dopravu a stravu je je 1000,-. Veškeré informace o místě pobytu můžete najít na : http://chalupy.a-tom.cz/chalupa/33-oparensky-mlyn.

Čarodějnice

V úterý 30. dubna 2013 se koná každoroční "Čarodějnický den", kdy se slétnou všechny čarodějnice a čarodějové z celé školy na svých strojích. Začínáme v 8.00 hodin ráno ve svých čarodějnických doupatech, kde si uvaříme lektvary a sepíšeme jejich recepty. Pak nás čeká několik disciplín na hřišti, kde využijeme i naše létající prostředky. Vše zakončíme opékáním pochutin vlastnoručně nachytaných(např. krysy, netopýři a další havěť) doplněných chlebovou skývou. Zakončení bude ve 12.30 denního světla. Očekáváme modní kreace vašich hábitů.                                                          S pozdravem vaše Marynfunka Pátá - hlavní čarodějka

34. a 35. týdenní plán 3. ročník

34. a 35. týdenní plán 4. ročník