Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2012/2013III. a IV. třída

III. a IV. třída

Poděkování.

 Vážení  rodiče,                                                                                                                                                     máme za sebou další společný školní rok a já bych Vám všem chtěla touto cestou poděkovat za skvělou spolupráci a pomoc. Přejeme Vám všem krásné a slunečné prázdniny plné sluníčka a pohody.cool  Těšíme se na září a na naše další společné akce.                                            p. učitelky Martina a Helenacheeky

Poslední týdenní plán 3. ročník

Poslední týdenní plán 3.ročník

Poslední týdenní plán

Poslední týdenní plán

Naše třída

... a pak že není veselo ve škole

36. - 37. týdenní plán 4. ročník

36. - 37. týdenní plán 4. ročník

36. a 37. týdenní plán 3. ročník

36. a 37. týdenní plán 3. ročník

Škola v přírodě.

Od 17. do 21. června 2013 je pro děti naplánována škola v přírodě v nově opraveném mlýně v Opárně. Tento mlýn se nachází pod železniční tratí v cípu louky na cestě do Chotiměře a Velemína. Areál mlýna tvoří obytné stavení, mlýnice, menší obytný domek a stodola. V blízkosti mlýna je les, potok a možnost koupání v nedaleké řece. Kdo bude mít zájem, může jet na kolech, ostatní pojedou vlakem. Předpokládaná cena za ubytování, dopravu a stravu je je 1000,-. Veškeré informace o místě pobytu můžete najít na : http://chalupy.a-tom.cz/chalupa/33-oparensky-mlyn.

Čarodějnice

V úterý 30. dubna 2013 se koná každoroční "Čarodějnický den", kdy se slétnou všechny čarodějnice a čarodějové z celé školy na svých strojích. Začínáme v 8.00 hodin ráno ve svých čarodějnických doupatech, kde si uvaříme lektvary a sepíšeme jejich recepty. Pak nás čeká několik disciplín na hřišti, kde využijeme i naše létající prostředky. Vše zakončíme opékáním pochutin vlastnoručně nachytaných(např. krysy, netopýři a další havěť) doplněných chlebovou skývou. Zakončení bude ve 12.30 denního světla. Očekáváme modní kreace vašich hábitů.                                                          S pozdravem vaše Marynfunka Pátá - hlavní čarodějka

34. a 35. týdenní plán 3. ročník

34. a 35. týdenní plán 3. ročník

34. a 35. týdenní plán 4. ročník

34. a 35. týdenní plán 4. ročník

1 | | | |

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz