Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2014/2015II.třída

II.třída

ŠvP Pirátská plavba na tvrz Holešice.

Noc s Andersenem 2015.

Informace pro rodiče na leden 2015

INFORMACE PRO RODIČE:
Pololetní vysvědčení se bude rozdávat ve čtvrtek 29.1.2015.
29.ledna 2015 – od 16:00 hodin bude maškarní bál
30.ledna 2015 – pátek – do školy se nejde – pololetní prázdniny
2.února – 6.února – do školy se nejde – jarní prázdniny
9.února 2015 – ředitelské volno – do školy se nejde
Doma tedy budeme od 30. ledna do 9.února. Do školy se po jarních prázdninách půjde 10.února 2015 v úterý.

Ještě máte možnost zvážit Vaše rozhodnutí o letní škole v přírodě. Pojedeme na Lučanku do Jizerských hor. Kdyby ještě někdo měl zájem, může svou ratolest ještě přihlásit.
Kam pojedeme – mrkněte – www.lucanka.cz
Děti, které chodí na Tvoření pod kloboukem, mít tento ani příští týden kroužek nebudou – kroužek bude až po prázdninách. Tuto středu je zápis a příští středu pololetní pedagogická porada.

Předvánoční těšení

Mikuláš s Ježíškem přišli k nám

Vánoční lezecké závody.

Galerie, Naše cesta