Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2013/2014II.a III.třída

II.a III.třída

Plán na únor a březen

ONLINE PROCVIČOVÁNÍ

Drillandskill

Předvánoční čas

Prosinec se pomalu blíží ke svému konci a tím i konec roku 2013. Hodně akcí školy je za námi - Vánoční jarmark se zpíváním a Den otevřených dveří. Chtěla bych poděkovat všem, kteří jste přišli a podpořili naše žáky a školu.

Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky, tu pravou vánoční atmosféru s těšením se na Ježíška a do nového roku 2014 hodně zdraví, lásky, pohody a šikovné děti smiley

Plán na prosinec

Učivo a akce na poslední týden

Perníčky a věnce