Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2012/2013I.třída

I.třída

Práce dětí v posledních týdnech

Poslední týdny v 1.třídě

Práce dětí v dubnu

Den Země, Čarodějnice

informace na měsíc duben

Co nás čeká v dubnu?

Jaro v 1.třídě

Velikonoce a výlet do Prahy

Matika a čeština

Naše práce v hodině

Práce v hodině ČJ

Práce v hodině ČJ

ZDOBENÍ STROMEČKU

Dnes děti čekalo ve třídě veliké překvapení, v noci přinesl Ježíšek stromeček. Děti si stromeček nazdobily, už se nemohou dočkat :)) Škoda jen, že nás bylo dnes ve třídě tak málo!

Tak marůdci - rychle se uzdravte - ať jsme zase v plném počtu :))

ČEKÁNÍ NA MIKULÁŠE

Ve středu 5.12. navštívily naši školu a třídu nadpřirozené bytosti. Čekání jsme si zpříjemnili tvořením papírových čertů, andělů a Mikulášů. Nakonec děti vše zvládly, i když bylo trochu slziček, bylo to pěkné dopoledne :))

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz