Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2012/2013I.třída

I.třída

Práce dětí v posledních týdnech

Poslední týdny v 1.třídě

Práce dětí v dubnu

Den Země, Čarodějnice

informace na měsíc duben

Co nás čeká v dubnu?

Jaro v 1.třídě

Velikonoce a výlet do Prahy

Matika a čeština

Naše práce v hodině

Práce v hodině ČJ

ZDOBENÍ STROMEČKU

Dnes děti čekalo ve třídě veliké překvapení, v noci přinesl Ježíšek stromeček. Děti si stromeček nazdobily, už se nemohou dočkat :)) Škoda jen, že nás bylo dnes ve třídě tak málo!

Tak marůdci - rychle se uzdravte - ať jsme zase v plném počtu :))

ČEKÁNÍ NA MIKULÁŠE

Ve středu 5.12. navštívily naši školu a třídu nadpřirozené bytosti. Čekání jsme si zpříjemnili tvořením papírových čertů, andělů a Mikulášů. Nakonec děti vše zvládly, i když bylo trochu slziček, bylo to pěkné dopoledne :))