Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoŠkolní družinaDruhé oddělení

Druhé oddělení

ROZDĚLENÍ DĚTÍ
první oddělení :  první třída, čtvrtá třída

vychovatelka   :  Krobová Monika
     místnost          :  přízemí v budově MŠ (za jídelnou)

druhé oddělení : přípravná třída, druhá třída, třetí třida

vychovatelka    : Kosařová Zuzana (774 203 382)
    místnost           : přízemí v budově MŠ (přípravná třída)

INFORMACE ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY - 2.ODDĚLENÍ - VODNÍCI
OTEVÍRACÍ  DOBA :

ranní družina          6:45  -   8:00
odpolední družina  11:50  -  16:00

- žáci musí mít přezůvky (nejlépe s pevnou špičkou a patou)
– děti by měly mít oblečení na převlečení (navštěvujeme školní zahradu, vyrábíme)
– prosím o zakoupení krabice či balení papírových kapesníků a ovocného sirupu
– kdo navštěvuje odpolední družinu, musí mít zajištěný oběd ve školní jídelně
– ranní družina je otevřená od 6:45 – 8:00 hodin, odpolední družina od 11:50 až 16:00
– družina se platí měsíčně 30,- kč hned na začátku měsíce
– prosím rodiče, aby si děti vyzvedávali včas

Vážení rodiče,
přeju Vám poklidný školní rok 2017/2018 s vašimi dětmi. Těší mě Váš zájem o naši družinu. Napsala jsem Vám základní informace o našem režimu, jak fungujeme. V případě dotazů mě určitě kontaktujte na uvedené telefonní číslo 774 203 382 a nebo navštivte ve škole.

Děkuji Zuzana Kosařová