Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoÚvodAktuality 2017/2018

Aktuality 2017/2018

Noc s Andersenem

Pejsek s kočičkou přeci pekli dort, prali a hlavně věšeli prádlo a dělali ještě spoustu dalších věcí. Stejně tak i my ve škole jsme dneska zkoušeli, co všechno na oslavu narození autora pohádek H.CH.Andersena zvládneme udělat a prožít. A sešlo se nás na to opravdu hodně. Přesvědčte se sami - plná tělocvična i plná škola, hromada zábavy a před usnutím pohádka.

Kam dále? Pokračujte na Aktuality 2016/2017