Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoÚvodAktuality 2017/2018

Aktuality 2017/2018

Vánoční jarmark

V pátek 24.11.2017 jsme se v Klobukách na slavnostním rozsvěcení vánočního stromu a vánočním jarmarku. Od rána probíhaly velké přípravy ve škole, balili jsme všechny naše výrobky, připravovali vše potřebné pro každoroční vánoční jarmark. Také jsme ráno připravili jeden stánek, ve kterém si prodej vyzkoušeli naši šesťáci a opravdu se jim dařilo. Hlavní program ale začal odpoledne ve čtyři hodiny. To už bylo prostranství před samoobsluhou jen naše, ve stáncích jsme měli všechny vánoční výrobky a pohoštění. Velmi nás potěšilo, kolik lidí se přišlo na to, co jsme dokázali vyrobit, podívat. Současně s námi probíhala vánoční výstava také v prostorách obecního úřadu a i tam bylo k vidění spousta krásných věcí.

V pět hodin večer ještě přišlo na řadu vánoční zpívání, koledy, po kterých byl klobucký vánoční strom slavnostně rozsvícen. Celý jarmark zakončila světelná show, ve které vystoupili také žáci naší školy.

https://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20171124_Vanocni_jarmark_v_Klobukach

Kam dále? Pokračujte na Aktuality 2016/2017

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz