Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoÚvodAktuality 2017/2018

Aktuality 2017/2018

Vánoční jarmark

V pátek 24.11.2017 jsme se v Klobukách na slavnostním rozsvěcení vánočního stromu a vánočním jarmarku. Od rána probíhaly velké přípravy ve škole, balili jsme všechny naše výrobky, připravovali vše potřebné pro každoroční vánoční jarmark. Také jsme ráno připravili jeden stánek, ve kterém si prodej vyzkoušeli naši šesťáci a opravdu se jim dařilo. Hlavní program ale začal odpoledne ve čtyři hodiny. To už bylo prostranství před samoobsluhou jen naše, ve stáncích jsme měli všechny vánoční výrobky a pohoštění. Velmi nás potěšilo, kolik lidí se přišlo na to, co jsme dokázali vyrobit, podívat. Současně s námi probíhala vánoční výstava také v prostorách obecního úřadu a i tam bylo k vidění spousta krásných věcí.

V pět hodin večer ještě přišlo na řadu vánoční zpívání, koledy, po kterých byl klobucký vánoční strom slavnostně rozsvícen. Celý jarmark zakončila světelná show, ve které vystoupili také žáci naší školy.

Kam dále? Pokračujte na Aktuality 2016/2017