Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoÚvodAktuality 2017/2018

Aktuality 2017/2018

Listování.

Protože víme, že v dnešní době klasické papírové knize konkurují různá elektronická zařízení, snažíme se podporovat čtenářství, aby děti neztratily ke knize vztah.

A tak se u nás ve škole "listovalo"!

Postaral se o to Lukáš Hejlík, Alan Novotný a Petra Bučková, kteří k nám 11. října přijeli se svým projektem s názvem Listování.

Čekala nás dvě představení scénického čtení, které poutavou formou láká k přečtení knihy.

Děti z prvního stupně pobavilo představení o knize Ztraceni v čase od Petry Braunové, starší děti pak zaujala kniha Život k sežrání od Mikaela Olliviera.

Vzhledem k nadšení dětí i vyučujících jsme se jistě s Listováním nesetkali naposledy.

Kam dále? Pokračujte na Aktuality 2016/2017