Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoÚvodAktuality 2017/2018

Aktuality 2017/2018

Školní rok 2017/2018 dnes začal

Celkem jsme dneska na naší základní škole přivítali 18 nových prvňáčků. Paní učitelka Radka Hartmanová je přivítala ve škole společně se zastupitelem obce Václavem Henzlem a ředitelkou školy. Děti strávily ve třídě přibližně hodinku společně s rodiči, seznámily se s prostředím třídy, společně složily slib prvňáčka a pak už se rozešly domů.

Ani ostaní třídy neměly první den jiný program a tak nezbývá, než se těšit, že stejně příjemná atmosféra, jaká byla ve třídách dneska, nám vydrží po celý školní rok.

Kam dále? Pokračujte na Aktuality 2016/2017