Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivAktuality 2016/2017

Aktuality 2016/2017

Soutěž HELPÍK - celorepublikové kolo Velké Losiny.

Soutěž HELPÍK - celorepublikové kolo Velké Losiny.

ŠvP - pátek 16.6.

Pátek 16.6.
Protože naše loď úspěšně doplula k cíli, tak nás nečekalo nic jiného než balení a úklid našich kajut. Velcí piráti vše zvládli samostatně, malým byli nápomocni hlavní kapitáni. 
Ještě nás čekalo závěrečné vyhodnocení celé plavby, předání diplomů a odměn. Přesně v 11.00 hodin nás přepadla rychlá průtrž mračen. Po deseti minutách lijáku na nás vykouklo opět sluníčko.
Nalodili jsme se do autobusů a celí znavení se vydali k domovu, kde již čekali nedočkaví rodiče.

Byla to super plavba s velice příznivým větrem v zádech. Všichni piráti ještě naposledy dali čest pirátské vlajce, nalodili se  ……………………….. a konečně jedeme domů

 

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20170612_SvP_Piratska_plavba_tvrz_Holesice_patek/

 

ŠvP - čtvrtek 15.6.

Čtvrtek 15.6. – den pátý.


Již s ranním rozbřeskem nám slunce pálilo do všech kajut. Na dnešní dopoledne byl připraven maškarní rej v pirátských kostýmech. Všichni piráti i pirátky se pilně připravovali a úderem desáté hodiny byli všichni nastoupeni před kajutami. Všechny převleky byly velice povedené a přesvědčivé.

Jednotlivá mužstva byla ohodnocena za snahu a soutěže z minulého dne. Také došlo na pózování fotografům. Protože slunce opravdu hodně pálilo, z pirátského všichni přešli do plavek a hurá na sprchování.
Po obědě se velcí piráti vydali na cestu k českému moři - Orlíku, na Radavu. Všichni si chtěli užít pobyt u vody a ve vodě co nejdéle. To se všem splnilo, střídaly se vodní radovánky a pobyt na dětském hřišti. Zpáteční cesta byla stejně dlouhá a únavná, jako cesta tam, ale dali jsme ji všichni a k večeři na nás již čekaloo knedlo, vepřo, zelo. Sice těžká večeře, ale piráti ji vytancovali na večerní „dýze“.
Poslední pirátskou zkouškou bylo absolvování stezky odvahy k pokladu starého kapitána. Tento úkol zvládli všichni a jsou právoplatnými piráty yes

 

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20170612_SvP_Piratska_plavba_tvrz_Holesice_ctvrtek/

ŠvP - středa 14.6.

Středa 14.6. – den čtvrtý
Vzhledem k únavě celé posádky byl budíček vyhlášen na 8.15. Dnešní den nás čekala mapa ostrova s pokladem a psaní lodního deníku. Protože bylo už od rána krásné a teplé počasí a piráti potřebují vodu, několikrát byli všichni osvěženi vodou z hadice.
Po poledním klidu jsme se všichni vydali do kempu Radava, kde byla písečná pláž, teplá a čistá voda. Každý pirát dostal na osvěžení „cuc na kládě v čokoládě“ (nanuk). Ale cesta zpět byla opravdu únavně dlouhá a nekonečná, ale úspěšně ji zvládli i ti nejmenší piráti. Za to byli odměněni k večeři buchtičkami se šodó.
Po pořádném nasycení byla volná zábava a piráti hráli různé hry až do úplného vyčerpání.wink

 

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20170612_SvP_Piratska_plavba_tvrz_Holesice_streda/

ŠvP - úterý 13.6.

Úterý 13.6. – den třetí
Ráno nás čekal brzký budíček, protože se všechny posádky chystaly na přepadení zámku Orlík a získání dalšího zlata a pokladu do svých truhlic.
Škuner pro nás přijel až do zátoky, kam se chodíme koupat. Byla přistavena provazová lávka a všichni piráti se nalodili. Cesta byla krátká a tak se ani nestačili poradit, jakou budou mít techniku přepadení. Někteří z pirátů si již na škuneru otevírali své svačiny a ochutnávali, co jim kuchařská posádka připravila.
Po vylodění na zámku Orlík byl přesun posádek na nádvoří, kde se kapitáni výpravy rozhodli, že navštíví a prohlédnou si vnitřní prostory zámku …….. a tak se i stalo.
Historie a vypravování paní průvodkyně bylo zajímavé a všichni piráti se chovali velice ukázněně. Za to je neminula odměna do jejich měšců.
Protože všichni piráti se bez úhony dostali zpět na domovský ostrov, byli slavnostně pasováni na mořské vlky………….. smiley

 

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20170612_SvP_Piratska_plavba_tvrz_Holesice_utery/

ŠvP - pondělí 12.6.

Pondělí 12.6. – den druhý
Po noci klidné plavby byl ranní rozbřesk krásně slunečný a my mohli posnídat pod širým nebem. Dopoledne jsme strávili na základně, kde proběhla pirátská přísaha, výroba vlajek a vymýšlení názvů jednotlivých posádek.
K obědu nám byl podán kuřecí vývar s nudlemi a rizoto se sýrem. Posádka vše snědla a odebrala se k polednímu klidu.
Po odpoledním odpočinku si piráti pojmenovali své kajuty a vydali jsme se společně na obhlídku okolí. Došli jsme až do zátoky, kde se všichni piráti smočili ve vodách Orlíku.
K večerní baště nám kuchařská posádka uvařila rajskou omáčku s kolínky.
Při večerní zábavě se piráti naučili šátkovanou, která se stala oblíbenou hrou všech ……..
Večerka byla vyhlášena na 21.30……. ve 21.50 všichni piráti již spali…… dobrou noc

 

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/

ŠvP Pirátská plavba na tvrz Holešice.

ŠvP Pirátská plavba na tvrz Holešice.

VÝSLEDKY ZÁPISU DO MŠ

Výsledky zápisu do MŠ

Noc s Andersenem

...aneb máme štěstí že byl s námi Čtyřlístek

ZÁPIS DO MŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2017 / 2018

ZÁPIS DO MŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2017 / 2018

1 |

Kam dále? Pokračujte na Úvod

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz