Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivAktuality 2013/2014

9. - 13.6.2014

Škola v přírodě v Desné v Jizerských horách, penzion Nuselská

Krajská soutěž Helpík

V úterý 6.6.2014 se dvě posádky zdravotníků ze 4. a 5. třídy (Marek Kindl a Martin Sojka, Denisa Kubíčková a Karolína Stará) zúčastnily krajské zdravotnické soutěže Helpík v Praze - Na Vypichu. Děti soutěžily na pěti stanovištích a vyzkoušely si ošetřit typová zranění. Díky skvělému maskování zraněných vypadaly úrazy opravdově. V rámci doprovodného programu byly pro děti připraveny ukázky složek záchranného systému.

Byla to skvělá zkušenost pro děti a velký DÍK patří organizátorům soutěže.

Pozvánka na 1. třídní schůzku rodičů našich předškoláků

Třídní schůzka pro rodiče budoucích školáků

Tvoření a lezení ve Slaném 21.3.2014

V pátek po vyučování jsme s dětmi, které docházejí na keramiku a s dalšími, které měly zájem, nasedli na autobus a jeli si společně zatvořit do Hliněnky. Děti si vyzkoušely korálkovat a tvořit ze smšťovací folie, prohlídly si výstavu keramických výrobků, které jsme se také zůčastnili společným výrobkem - Pirátskou lodí. Poté jsme se přemístili do fitstudia Jitka, kde měly děti možnost pod vedením instruktorů, vyzkoušet si nový sport, a to lezení na lezecké stěně.

Společně s paní učitelkou Martinou Miltrovou máme z výletu skvělý pocit a těšíme se z hojné účasti.

Fotografie pořízené na výletě si můžete prohlédnout na odkazu:

Přeji krásný den,

Helena Kliková

Zápisové lístky.

Pro rodiče vycházejících žáků - vyzvednutí zápisových lístků!                                                                     Vážení rodiče vycházejících žáků, zápisové lístky ke vzdělávání na střední škole si můžete vyzvednout u výchovné poradkyně p. Miltrové od pondělí 24. března do pátku 4. dubna 2014 od 6.45 do 13.00 hodin.

MASOPUST 7.3.2014

Dnes jsme šli s dětmi Masopustní průvod obcí a bylo to super. První zastávka byla u Pláničků, kterým moc děkujeme za krásné pohoštění. Poté jsme se zastavili u samoobsluhy a obecního úřadu, kde nás další rodiče obdařili bonbonky a jinou koledou. V průvodu za zvuku tamburín jsme došli ke Kuželkům a Šolarům, kde opět děti za své představení dostaly skvělé pohoštění. Pokračovali jsme Učitelskou ulicí ke Kuběnským a  Auským a poslední zastávkou bylo "Pohoštění u paní Hruškové".

Cestou jsme potěšili všechny přihlížející a pořádně si užili jejich ovace.

Přílohy:

LVVZ 2014

dnes jsme v 11. hodin vyrazili na Tanvaldský Špičák

Masopust

masopustní pozvání

Maškarní rej.

v tělocvičně školy

Dýňování

Fotky z dýňování a sbírka receptů

1 | |