Přihlášení:

Vstup pro hosty

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivAktuality 2013/2014

Aktuality 2013/2014

9. - 13.6.2014

Škola v přírodě v Desné v Jizerských horách, penzion Nuselská

Krajská soutěž Helpík

V úterý 6.6.2014 se dvě posádky zdravotníků ze 4. a 5. třídy (Marek Kindl a Martin Sojka, Denisa Kubíčková a Karolína Stará) zúčastnily krajské zdravotnické soutěže Helpík v Praze - Na Vypichu. Děti soutěžily na pěti stanovištích a vyzkoušely si ošetřit typová zranění. Díky skvělému maskování zraněných vypadaly úrazy opravdově. V rámci doprovodného programu byly pro děti připraveny ukázky složek záchranného systému.

Byla to skvělá zkušenost pro děti a velký DÍK patří organizátorům soutěže.

 

Pozvánka na 1. třídní schůzku rodičů našich předškoláků

Třídní schůzka pro rodiče budoucích školáků

Tvoření a lezení ve Slaném 21.3.2014

V pátek po vyučování jsme s dětmi, které docházejí na keramiku a s dalšími, které měly zájem, nasedli na autobus a jeli si společně zatvořit do Hliněnky. Děti si vyzkoušely korálkovat a tvořit ze smšťovací folie, prohlídly si výstavu keramických výrobků, které jsme se také zůčastnili společným výrobkem - Pirátskou lodí. Poté jsme se přemístili do fitstudia Jitka, kde měly děti možnost pod vedením instruktorů, vyzkoušet si nový sport, a to lezení na lezecké stěně. 

Společně s paní učitelkou Martinou Miltrovou máme z výletu skvělý pocit a těšíme se z hojné účasti. 

 

Fotografie pořízené na výletě si můžete prohlédnout na odkazu: 

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20142103_Tvoreni_a_lezeni

 

Přeji krásný den,

Helena Kliková

 

Zápisové lístky.

Pro rodiče vycházejících žáků - vyzvednutí zápisových lístků!                                                                     Vážení rodiče vycházejících žáků, zápisové lístky ke vzdělávání na střední škole si můžete vyzvednout u výchovné poradkyně p. Miltrové od pondělí 24. března do pátku 4. dubna 2014 od 6.45 do 13.00 hodin.

MASOPUST 7.3.2014

Dnes jsme šli s dětmi Masopustní průvod obcí a bylo to super. První zastávka byla u Pláničků, kterým moc děkujeme za krásné pohoštění. Poté jsme se zastavili u samoobsluhy a obecního úřadu, kde nás další rodiče obdařili bonbonky a jinou koledou. V průvodu za zvuku tamburín jsme došli ke Kuželkům a Šolarům, kde opět děti za své představení dostaly skvělé pohoštění. Pokračovali jsme Učitelskou ulicí ke Kuběnským a  Auským a poslední zastávkou bylo "Pohoštění u paní Hruškové". 

Cestou jsme potěšili všechny přihlížející a pořádně si užili jejich ovace.

 

http://zsklobuky.rajce.idnes.cz/20140307_Masopust/

Přílohy:

LVVZ 2014

dnes jsme v 11. hodin vyrazili na Tanvaldský Špičák

Masopust

masopustní pozvání

Maškarní rej.

v tělocvičně školy

Dýňování

Fotky z dýňování a sbírka receptů

1 | |

Cílem projektu je zprostředkovat individuální vzdělávání venkovským občanům ÚK a SK v oblastech obecných ale i odborných kompetencí. V oblastech, které se nejrychleji vyvíjejí a na jejichž zvládnutí je kladen každodenně tlak hlavně při uplatnitelnosti na trhu práce. Přispěje k tomu soubor přednášek a seminářů, které budou bezplatně k dispozici občanům nejen z blízkého okolí.

Partner projektu:

Občanské sdružení Genesia realizuje projekty ESF zaměřené na rozvoj lidských zdrojů a zlepšení přístupu ke vzdělávání pro co nejširsí okruh osob, a to včetně osob znevýhodněných, ať již zdravotně, věkově či sociálně.

Naše největší výhody:

  • Malý počet žáků ve třídě - individuální přístup
  • Škola nabízí vhodné prostředí pro děti s výukovými problémy (kvalifikovaní pracovníci, asistenti)
  • Integrace dětí s postižením, rodinné prostředí malé školy

EU, MŠMT
TENTO INFORMAČNÍ A VZDĚLÁVACÍ PORTÁL JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno - STRUČNÝ POPIS WEBU - Vestibulum euismod dapibus DŮLEŽITÁ KLÍČOVÁ SLOVA nulla in elementum. Etiam varius est nec felis tincidunt cursus. Fusce porttitor scelerisque blandit. Ut lobortis consequat nisi id. Sed in justo sed arcu convallis volutpat. Duis id bibendum mi. Donec semper, dolor sit amet posuere consequat, ipsum odio mattis sapien, nec interdum erat dui ac ligula. FRÁZE NA KTERÉ CHCETE BÝT VIDĚT VE VYHLEDÁVAČÍCH Cras quam purus, tristique sit amet venenatis ac, consequat quis ligula. Nulla non dolor magna.

Mapa stránek

Webdesign a vytvoření webu zajistila firma clickmedia.cz