Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoArchivStránky tříd 2012/2013Aktuality

Organizace posledního školního týdne.

V tomto týdnu, od pondělí 24.6. začíná vyučování na I. i II. stupni v 8.00 hodin a končíme ve 12.30 hodin. Nemáme odpolední vyučování. V pátek 28.6. zakončíme školní rok 2012-2013 vydáním vysvědčení. Ukončení bude v 8.45 hodin. Všechny děti mají odhlášeny obědy. V pondělí a v úterý se budou odevzdávat učebnice. Pokud budou poničené, je nutná jejich finanční náhrada.

Itálie - Rosolina Mare (7.-16.6.2013)

Pro účastníky pobytu bych chtěla připomenout nutnost zajistit si samostatně cestovní pojištění, nezapomenout přinést k autobusu pasy, léky, kartičku pojištění. Přesný čas odjezdu zatím není stanoven (orientačně 16. - 17. hod). Je vhodné do autobusu na spaní přibalit polštářek pod hlavu, pro zmrzlíky třeba i lehkou deku, do batůžku svačinu a pití v láhvi (cca 0,75l), kterou pak budeme používat i na výlety nebo na pláž po celou dobu pobytu. Přidejte i penál s pastelkami, bude se jistě hodit. SŠ

Den dětí 31.5.2013

Den dětí ve fotografii

ČARODĚJNICE

úterý 30.4.2013 + příloha

DEN VODY - 22. dubna 2013

Akce na duben.

Akce na duben:
5. – 6.4. – noc s Andersenem – I. stupeň
9.4. – exkurze do Botanické zahrady Praha a na výstavu Giganti doby ledové na

výstavišti Holešovice
15.4. – pedagogická rada
            od 16.00 hodin třídní schůzky
22.4. – Den Země – program se společností Asista – MŠ, I. i II. stupeň
           od 14.00 pro veřejnost v areálu školy přednáška na téma "Hospodaření s vodou"
24.4. – divadelní představení v divadle ve Slaném – MŠ a I. stupeň
30.4. – projekt Čarodějnice – MŠ, I. i II. stupeň

Turisti 15/3

turisti 15/3

Vzpomínka na Vánoce

Vánoční besídka 19.12.2012

Malá fotogalerie z besídky mateřské školy.

1 |